بدون دیدگاه
2017/05/09 - 13:24

سردار موسی کمالی؛

آخرین وضعیت دریافت « گواهینامه بدون تعیین تکلیف سربازی »

دریافت گواهینامه بدون تعیین تکلیف سربازی مصوبه مجلس شورای اسلامی در اواخر سال 94 است، اما در کش‌وقوس‌های میان مجلس و نیروهای مسلح اجرایی نشده است

« دریافت گواهینامه رانندگی بدون تعیین تکلیف سربازی » مصوبه مجلس شورای اسلامی در اواخر سال ۹۴ است، اما تا کنون در کش‌وقوس‌های میان مجلس و نیروهای مسلح اجرایی نشده است، موضوعی که سرانجام از رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح پیگیری شد. به گزارش خبر راست، سردار موسی کمالی درباره اینکه آیا قانون […]

« دریافت گواهینامه رانندگی بدون تعیین تکلیف سربازی » مصوبه مجلس شورای اسلامی در اواخر سال ۹۴ است، اما تا کنون در کش‌وقوس‌های میان مجلس و نیروهای مسلح اجرایی نشده است، موضوعی که سرانجام از رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح پیگیری شد.

به گزارش خبر راست، سردار موسی کمالی درباره اینکه آیا قانون دریافت گواهینامه بدون تعیین تکلیف سربازی اجرایی می‌شود یا خیر، اظهارکرد: این قانون دارای ابهام است و با مواد ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی و ماده ۶۱۱ آیین‌ دادرسی کیفری در تعارض است.
وی با بیان اینکه ستادکل نیروهای مسلح به دنبال تعین تکلیف موضوع است، اضافه کرد: ان‌شاالله با تعامل با مجلس وپس از رفع این تناقضات این قانون اجرایی شود.
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح درباره اینکه این قانون چه زمانی اجرایی خواهد شد، به ایسنا گفت: تاکنون یکی از ابهامات برطرف شده است و با رفع دو مورد باقی‌مانده که در دست بررسی است ، موضوع تعیین تکلیف می شود.

ایسنا


شماره خبر 3379 - 2017/05/09
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com