بدون دیدگاه
2018/10/02 - 12:46

انبار احتکار ۱۱۰ هزار لاستیک در کهریزک کشف شد

انبار احتکار ۱۱۰ هزار لاستیک در کهریزک کشف شد

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری از کشف ۱۹ هزار و ۶۰ حلقه لاستیک خودروی سنگین و ۹۱ هزار و ۵۰۸ حلقه لاستیک خودروی سبک از یک انبار در شور آباد کهریزک خبر داد. به گزارش خبر راست، مهدی کمال نیا روز سه شنبه اظهار داشت: این انبار در طرح مشترک تعزیرات حکومتی، اداره صنعت، […]

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری از کشف ۱۹ هزار و ۶۰ حلقه لاستیک خودروی سنگین و ۹۱ هزار و ۵۰۸ حلقه لاستیک خودروی سبک از یک انبار در شور آباد کهریزک خبر داد.

به گزارش خبر راست، مهدی کمال نیا روز سه شنبه اظهار داشت: این انبار در طرح مشترک تعزیرات حکومتی، اداره صنعت، معدن و تجارت، نماینده دادستان و نیروی انتظامی کشف شد.

وی یادآور شد: لاستیک خودروی سنگین و سبک از کالا‌های کشف شده در این انبار است که ارزش ریالی آن به طور دقیق هنوز مشخص نشده است.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی ری افزود: از آنجاکه این واحد صنفی از فروش کالا‌ها امتناع و اقدام به اخفا کرده، که پس از رسیدگی و با نظر رئیس شعبه تعزیرات، عرضه کالا‌ها در بازار صورت خواهد گرفت.
وی عنوان کرد: علاوه بر کشف این انبار از انبار‌های دیگر نیز بازرسی انجام گرفت که مورد تخلفی یافت نشد.
کمال نیا گفت: برخورد قانونی و قاطع با محتکران و متخلفان در زمینه توزیع کالا به نفع مردم و بازار است تا بتوانند بدون دغدغه اجناس مورد نیاز خود را تهیه کنند.
وی در پایان گفت: بازرسی از انبار‌های شهرستان ری ادامه دارد و در صورت مشاهده هر نوع تخلف با مسببان و بر هم زنندگان نظم بازار و عرضه محصولات برخورد قانونی خواهد شد.
براساس آمار هزار و ۱۰۰ انبار در سطح شهرستان ری وجود دارد که ۸۰ درصد واردات و ذخیره سازی، ۹۵ درصد لجستیک (مدیریت کالا) استان تهران را پشتیبانی می‌کنند و ۶۰ درصد کالا‌های کشور نیز در انبار‌های این شهرستان ذخیره می‌شود.
کهریزک با جمعیت ۵۸ هزار نفر از توابع شهرستان ری از شمال به بهشت زهرا (س)، از غرب به اتوبان تهران ـ. قم، از شرق به باقرشهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.


شماره خبر 33614 - 2018/10/02
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com