بدون دیدگاه
2018/09/24 - 23:45

فرهام زاهد در خصوص نشست شهر خلاق غذا گفت

مردم میپرسند در شرایطی که توان پرداخت حقوق کارکنان وجود ندارد شما میخواهید هشتاد میلیارد ریال هزینه کنید؟

فرهام زاهد در خصوص نشست شهر خلاق غذا گفت

پنجاه و پنجمین جلسه شورای شهر رشت به ریاست رضا رسولی نائب رئیس شورا در صحن شورا برگزار شد.

اختصاصی خبر راست/ فرهام زاهد در جلسه شورای اسلامی شهر رشت در خصوص میزبانی نشست شهرهای خلاق خوراک در رشت بیان کرد: تاکنون عملکردی از سوی مدیر روابط عمومی شهرداری رشت با توجه به اینکه بارها درخواست نمودیم ارائه نشده بنده در کمسیون فرهنگی و بودجه هم عرض کردم که میبایست عملکرد و برنامه های شهر خلاق خوراک را در کمیسیون بودجه شورای شهر رشت ارائه کنند و برآوردهای مالی آن انجام گیرد و مشخصا به چند سوال پاسخ دهند:

۱-در خصوص شهر خلاق تا کنون چه کارهایی صورت گرفته است؟

۲-چه کارهایی در دست اقدام دارند؟

۳-حداقل خواسته های دبیرخانه شهر خلاق برای اینکه رشت در آن عضویت داشته باشد چیست؟

۴-برآورد مالی و سفرهایی که در پیش دارند و همچنین وظایف شورا چیست؟

وی افزود: اگر به این چند سوال پاسخ داده میشد اکنون این فضای مه آلود و پر از پرسش نه برای شهروندان و اعضای شورای شهر بوجود نمی آمد.

زاهد در خصوص هزینه ۸۰ میلیارد ریالی نشست شهر خلاق خوراک در رشت گفت: اگر برنامه اقتصادی وجود داشته باشد که بدانیم با این هزینه می توانیم سودی از آن حاصل کنیم حتما انجام میدهیم اما تاکنون چنین برنامه‌ای ارائه نشده است.

وی افزود: مردم از ما بعنوان عضو شورا پرسش میکنند در شرایطی که توان حقوق کارکنان شهرداری وجود ندارد شما میخواهید هشتاد میلیارد ریال هزینه کنید؟

زاهد ادامه داد: بنده در پاسخ میگویم هشتاد میلیارد ریال یا هشتصد میلیارد ریال اگر برنامه اقتصادی وجود داشته باشد که ما بتوانیم دو برابر این هزینه درآمد کسب کنیم قابل قبول است .

وی در ادامه گفت: بنده تاکنون برنامه اقتصادی مشخصی با این شرایط گفته شده ندیدم و چیزی به ما ارائه نشده است امیدوارم در زمان خودش در کمسیون مربوطه مورد بررسی قرار گیرد.


شماره خبر 32919 - 2018/09/24
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com