بدون دیدگاه
2018/09/16 - 11:30

کشف انبار مواد غذایی احتکار شده به ارزش ۳۶ میلیارد در رشت

رئیس پلیس امنیت عمومی استان از كشف انبار تن ماهی احتکار شده به ارزش 36 میلیارد ریال در رشت خبر داد. مواد غذایی احتکار شده

رئیس پلیس امنیت عمومی استان از کشف انبار تن ماهی احتکار شده به ارزش ۳۶ میلیارد ریال در رشت خبر داد. به گزارش خبر راست، سرهنگ سیدرسول صمدی، با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی در شهرستان رشت اقدام به دپو و احتکار مقادیر زیادی تن ماهی کرده، […]

رئیس پلیس امنیت عمومی استان از کشف انبار تن ماهی احتکار شده به ارزش ۳۶ میلیارد ریال در رشت خبر داد.

به گزارش خبر راست، سرهنگ سیدرسول صمدی، با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی در شهرستان رشت اقدام به دپو و احتکار مقادیر زیادی تن ماهی کرده، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران پس از انجام تحقیقات و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: در بازرسی از این انبار، ۴۵۶ هزار عدد تن ماهی کشف شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش مواد غذایی مکشوفه را ۳۶ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال برآورد کردند گفت: در این رابطه یک فرد ۳۸ ساله که در حال تغییر برچسب قیمت و تاریخ تولید و انقضاء بوده دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شد .


شماره خبر 32113 - 2018/09/16
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com