بدون دیدگاه
2018/09/12 - 22:32

دستگیری مسعود رهنما در اردوی تیم ملی کاراته بانوان در رشت

مدیرکل سابق ورزش و جوانان گیلان و سرمربی اسبق تیم ملی کاراته که به عنوان مشاور فنی، بدون مجوز در تمرینات اردوی تیم ملی کاراته بانوان حضورداشت دستگیرشد. به گزارش خبر راست،  مسعود رهنما مدیرکل سابق ورزش وجوانان گیلان ،سرمربی اسبق تیم ملی کاراته و عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی در تمرینات تیم ملی کاراته بانوان […]

مدیرکل سابق ورزش و جوانان گیلان و سرمربی اسبق تیم ملی کاراته که به عنوان مشاور فنی، بدون مجوز در تمرینات اردوی تیم ملی کاراته بانوان حضورداشت دستگیرشد.

به گزارش خبر راست،  مسعود رهنما مدیرکل سابق ورزش وجوانان گیلان ،سرمربی اسبق تیم ملی کاراته و عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی در تمرینات تیم ملی کاراته بانوان به عنوان مشاور یا مربی فنی، بدون مجوز وزارتخانه حضور یافت که توسط دستگاههای نظارتی و انتظامی دستگیرشد.

البته این مدیرکل برکنار شده ورزش گیلان با قید وثیقه آزاد شد و باید منتظر جلسه دادگاه باشد.

جالب اینجاست که فدراسیون کاراته و حتی هیات کاراته گیلان برای برگزاری این اردو در رشت هیچ مجوزی از اداره کل ورزش وجوانان گیلان دریافت نکرده است و از آن مهمتر اینکه اگر مردی قرار باشد در تمرینات بانوان در سطح کشور حضور یابد، باید مجوز معاونت ورزش بانوان وزارت و حراست را دریافت کند که رهنما این مجوز را نداشت و چندروز در تمرینات تیم ملی به اجرای تکنیک های کاراته برای بانوان پرداخته است.

حضور رهنما در تمرینات اردوی تیم ملی کاراته بانوان با واکنش های تند جامعه کاراته هم رو به رو شد و عده کثیری از کاراته کاها اعلام کردند؛ مگر در کاراته قحط النساء است که در حضور تعداد پرشماری از مربیان مجرب بانو، آموزش دختران کاراته کا را به رهنما سپردند و این عمل ساختار شکنانه را محکوم کردند.

حق پاسخگویی از طریق همین رسانه برای مسئولین مربوطه محفوظ است.

منبع: آوای رشت


شماره خبر 31823 - 2018/09/12
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com