بدون دیدگاه
2018/08/28 - 12:43

طرح «منع بکارگیری بازنشستگان» جهت تأمین نظر شورای نگهبان اصلاح شد/ تکذیب شایعه استثنا شدن استانداران

طرح «منع بکارگیری بازنشستگان

نمایندگان مجلس با اصلاح طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان موافقت کردند. به گزارش خبر راست، نمایندگان در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۶ شهریور) مجلس جهت تأمین نظر شورای نگهبان با اصلاح تبصره یک طرح یک فوریتی ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان با ۲۰۹ رأی موافق، ۳۲ رأی مخالف و ۵ رأی ممتنع از مجموع ۲۶۳ نماینده […]

نمایندگان مجلس با اصلاح طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان موافقت کردند.

به گزارش خبر راست، نمایندگان در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۶ شهریور) مجلس جهت تأمین نظر شورای نگهبان با اصلاح تبصره یک طرح یک فوریتی ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان با ۲۰۹ رأی موافق، ۳۲ رأی مخالف و ۵ رأی ممتنع از مجموع ۲۶۳ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

بر اساس متن اصلاحی تبصره یک به کارگیری بازنشستگان در سمت‌های مذکور در بند‌های الف، ب. و ج. ماده ۷۱ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۸/۷/۱۳۸۶ مجاز است، همچنین به کارگیری بازنشستگان در نیرو‌های مسلح با مجوز فرمانده کل قوا مجاز است.

به کارگیری بازنشستگان وزارت اطلاعات تا سقف یک درصد از مجموع نیرو‌های شاغل این وزارتخانه در هر رده مدیریتی صرفاً در وزارتخانه مذکور مجاز میباشد. جانبازان بالای ۵۰ درصد، آزادگان بالای ۳ سال اسارت و فرزندان شهدا از شمول این قانون مستثنی هستند.

فاطمه ذوالقدر، نماینده تهران  گفت: این طرح بدون هیچ استثنا و فقط با رفع ابهام در مورد حضور نیروهای مسلح تصویب شد.

ذوالقدر همچنین شایعه استثنا شدن استانداران در این قانون را تکذیب کرد.


شماره خبر 30462 - 2018/08/28
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com