بدون دیدگاه
2018/08/23 - 14:00

آموزش بالا بردن رنکینگ سایت در الکسا + فیلم

آموزش بالا بردن رنکینگ سایت در الکسا

اختصاصی خبر راست/ یکی از فاکتورهای بررسی اعتبار یک سایت بررسی آمار رنکینگ آن در الکسا میباشد، سایت الکسا به آدرس alexa.com ، سایت معتبری برای رتبه بندی سایت ها و وبلاگ ها از نظر میزان بازدید و محبوبیت است . بسیاری از مدیران پایگاههای خبری ، برای جذب تبلیغات و جهت اعتبار بخشی به […]

اختصاصی خبر راست/ یکی از فاکتورهای بررسی اعتبار یک سایت بررسی آمار رنکینگ آن در الکسا میباشد، سایت الکسا به آدرس alexa.com ، سایت معتبری برای رتبه بندی سایت ها و وبلاگ ها از نظر میزان بازدید و محبوبیت است .

بسیاری از مدیران پایگاههای خبری ، برای جذب تبلیغات و جهت اعتبار بخشی به سایتهای خود و کسب درآمد بیشتر به آمارهای این سایت استناد می کنند. این سایت قابلیت رتبه بندی سایت یا وبلاگ شما را در بین کل سایت های موجود در اینترنت و یا در کشوری که بیشترین بازدیدکنندگان شما متعلق به آنهاست دارا می باشد.

اما سایت الکسا دارای یک الگوریتم مشخص است که بعضی برنامه نویسان آنها را می یابند و با طراحی سایتهای بازدید تقلبی و فیک به نوعی الکسا را دور میزنند بسیاری از سایتهایی که بازدید مطلوبی ندارند و یا اینکه تمایل به بالا بردن بازدیدهای روزانه خود دارند با استفاده از روشی که آموزش آن را در سایت قرار داده ایم به نوعی سیستم الکسا را با استفاده از بازدیدهای تقلبی فریب میدهند.

این روش به تبلیغات پاپ آپ معروف است و همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد تعدادی از سایتها با صرف هزینه در حال بالا بردن بازدید خود هستند.

 


شماره خبر 29946 - 2018/08/23
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com