بدون دیدگاه
2017/05/03 - 11:05

در پی تشدید تنش‌ها؛

چین خواستار خروج فوری شهروندانش از کره شمالی شد

چین خواستار خروج فوری شهروندانش از کره شمالی شد

پایگاه «اکسپرس» گزارش داد که در پی تشدید تنش‌ها در شبه جزیره کره و نگرانی از حمله احتمالی آمریکا، چین از شهروندان خود خواسته است کره شمالی را ترک کنند. به گزارش خبر راست، پایگاه «اکسپرس» گزارش داد که در پی تشدید تنش‌ها در شبه جزیره کره و نگرانی از حمله احتمالی آمریکا، چین از شهروندان […]

پایگاه «اکسپرس» گزارش داد که در پی تشدید تنش‌ها در شبه جزیره کره و نگرانی از حمله احتمالی آمریکا، چین از شهروندان خود خواسته است کره شمالی را ترک کنند.

به گزارش خبر راست، پایگاه «اکسپرس» گزارش داد که در پی تشدید تنش‌ها در شبه جزیره کره و نگرانی از حمله احتمالی آمریکا، چین از شهروندان خود خواسته است کره شمالی را ترک کنند.
اکسپرس گزارش داد که سفارت چین در پیونگ‌یانگ از تاریخ ۲۰ آوریل با ارسال پیام به شهروندان چینی ساکن در کره شمالی خواسته است که این کشور را ترک کرده و به چین بازگردند.
یکی از شهروندان چینی ساکن در پیونگ‌یانگ گفته است که در پی تماس سفارت چین در کره شمالی، وی اواخر ماه آوریل پیونگ‌یانگ را ترک کرده و به چین بازگشته است.
طی هفته‌های گذشته و در پی آزمایش‌های موشکی کره شمالی و اعزام ناوگروه آمریکایی «کارل وینسون» به شبه جزیره کره، تنش‌ها در این منطقه به شدت بالا گرفته است

شماره خبر 2974 - 2017/05/03
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com