بدون دیدگاه
2017/05/03 - 9:52

رئیس سازمان امداد و نجات ؛

آخرین اخبار از زلزله خراسان رضوی / ثبت ۳۷ پس‌لرزه در منطقه

آخرین اخبار از زلزله خراسان رضوی

زلزله‌ای ۵.۳ ریشتری بامداد امروز بخش‌هایی از استان خراسان رضوی را لرزاند. به گزارش خبر راست، در ساعت ۱:۴۲ دقیقه زلزله‌ای به بزرگی ۵.۳۳ ریشتر و در عمق هفت کیلومتری زمین در حوالی سفید سنگ استان خراسان رضوی رخ داد. این زلزله که در مشهد نیز احساس شد، در طول جغرافیایی: ۶۰.۴۸ و عرض جغرافیایی: ۳۵.۷۵ رخ […]

زلزله‌ای ۵.۳ ریشتری بامداد امروز بخش‌هایی از استان خراسان رضوی را لرزاند.

به گزارش خبر راست، در ساعت ۱:۴۲ دقیقه زلزله‌ای به بزرگی ۵.۳۳ ریشتر و در عمق هفت کیلومتری زمین در حوالی سفید سنگ استان خراسان رضوی رخ داد.

این زلزله که در مشهد نیز احساس شد، در طول جغرافیایی: ۶۰.۴۸ و عرض جغرافیایی: ۳۵.۷۵ رخ داد.

زلزله تا این لحظه بدون خسارت

۸:۱۰ *مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات صبح امروز بااشاره به اعزام تیم‌های هلال احمر  گفت: هنوز گزارشی مبنی بر خسارات جانی و مالی زلزله خراسان رضوی اعلام نشده است.

وی در مورد اقدامات انجام شده در زلزله امروز خراسان رضوی اظهار کرد: ١٢ تیم ارزیاب به منطقه اعزام شدند و تا کنون ٣۵ روستا ارزیابی شدند.
رئیس سازمان امداد و نجات در مورد خسارات زلزله گفت: هنوز گزارشی مبنی بر خسارات جانی و مالی ارائه نشده و ارزیابی ها همچنان ادامه دارد.

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: شهرستان‌های فریمان، سرخس، تربت جام و مشهد؛ متاثر از این زلزله بوده است و خوشبختانه تا این لحظه گزارشی مبنی بر خسارات جانی ومالی ارائه نشده و ارزیابی‌ها همچنان ادامه دارد.

ثبت ۳۷ پس‌لرزه طی ۸ ساعت گذشته

۸:۵۸*  از ساعات بامدادی امروز تاکنون و پس از زلزله اول ۵٫۳ ریشتری، ۳۷ پس‌لرزه در خراسان رضوی توسط موسسه ژئوفیزیک ثبت شده است.

 

ایسنا


شماره خبر 2955 - 2017/05/03
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com