بدون دیدگاه
2018/08/15 - 13:22

مدیر کل نوسازی گیلان

پویایی جامعه در گرو فعالیت سازنده رسانه است/ رسانه باید تصویر گر کاستی ها باشد/ضرورت استفاده ریشه ای از قلم

مهندس علی اوسط مقدم صبح امروز چهارشنبه بیست و چهارم مرداد ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به ضرورت حفظ عزت و کرامت اصحاب رسانه بیان داش

مهندس علی اوسط مقدم صبح امروز چهارشنبه بیست و چهارم مرداد ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به ضرورت حفظ عزت و کرامت اصحاب رسانه بیان داشت: برای صحبت کردن در میان خبرنگاران و اصحاب رسانه باید تمام جوانب را رعایت کرد. اختصاصی خبر راست/ مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان تصریح کرد: عملکرد و […]

مهندس علی اوسط مقدم صبح امروز چهارشنبه بیست و چهارم مرداد ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به ضرورت حفظ عزت و کرامت اصحاب رسانه بیان داشت: برای صحبت کردن در میان خبرنگاران و اصحاب رسانه باید تمام جوانب را رعایت کرد.

اختصاصی خبر راست/ مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان تصریح کرد: عملکرد و فعالیت هر سازمانی  توسط خبرنگاران و عکاسان عرصه رسانه به اطلاع آحاد جامعه خواهد رسید.

وی پویایی جامعه در گرو فعالیت سازنده رسانه عنوان کرد و گفت: رسانه ها می توانند عملکرد یک سازمان را به صورت واقعی برای جامعه بیان کند،

علی اوسط مقدم با تاکید بر قرارداد گرفتن در عصر ارتباطات تصریح کرد: رسانه های ما رسانه های به ظاهر  آزاد و دو سویه هستند اما به واقع به آنچه که حق است دسترسی ندارند.

مدیر کل نوسازی گیلان با تاکید بر اینکه رسانه باید تصویر گر کاستی ها باشند،خاطرنشان کرد: اگر جامعه پویا باشد مردم مطالبه گر و مدیر پاسخگو خواهند بود.

وی با تاکید بر ضرورت استفاده ریشه ای از قلم تصریح کرد: رسانه ها باید به جامعه حالت پویایی بدهند و رسانه ها باید مطالبه گر باشند و جامعه ای پویا خواهد بود که صاحبان قلم و اندیشه آن جامعه را متحرک سازند.

علی توسط مقدم یادآور شد: اگر قلمی آزاد باشد و در همه موارد مرتبط با جامعه دموکراسی حرکت کند مطمئنا در آن جامعه بزه کمتری و  جامعه امنی خواهیم داشت چون قلم ،دشمن بزهکاری است.

ضرورت پیروی نسل جوان عرصه رسانه از پیشکسوتان

مدیر کل نوسازی گیلان با اشاره به ضرورت پیروی نسل جوان عرصه رسانه از پیشکسوتان خاطرنشان کرد: امروز نسل جوان باید راه پیشکسوتانی را انتخاب کنند که  آزادی قلم را پیشه خود  و یقینا به فرجامی خوبی دست خواهند یافت.

وی افزود: اگر نواقصی در حوزه اجرایی  اداره کل نوسازی مدارس وجود دارد، خوشحال خواهیم شد که. این نواقص به مدیر کل نوسازی  انعکاس یابد چون اعتقاد ما بر این است که فرزندان ما باید ازیک فضای آموزشی بهره مند میشوند ، و از آنجایی که ادعا داریم ما اعضای یک خانواده هستیم،  بنابراین نمیتوانیم تبعیضی قائل شویم .

اجرای صدها پروژه عمرانی اداره کل نوسازی گیلان در سطح استان

مقدم با تاکید بر اجرای صدها پروژه عمرانی در سطح استان گفت: خبرنگاران همانگونه که عملکرد ما را به تصویر میکشند میکشند،باید نواقص ما را نیز بیان کنند.

وی اصحاب رسانه را بازوان پرتوان اداره کل نوسازی در اجرای پروژه های عمرانی خواند و یادآور شد: قلم آزاد زمانی می تواند از اتفاقات ناگوار جلوگیری کند که اصحاب رسانه و خبرنگارانی فعال و پویا و آزاد اندیش داشته باشد.

توقف تحرک ۹۰ درصد پروژه های عمرانی از اداره کل نوسازی گیلان

مدیر کل نوسازی مدارس گیلان گفت: در سال جاری به دلیل مشکلات اقتصادی. تحرک ۹۰ درصد پروژه های عمرانی از این اداره کل گرفته شد. به دلیل این شرایط حاد تعدادی از پروژه های ما یا متوقف و یا پیشرفت بسیار کندی دارند .

علی توسط مقدم بیان داشت: ما که متعلق به این نظام هستیم باید افکار عمومی را آرام و تشویق نماییم. بنابراین اصحاب رسانه که بخشی از پاسخ مطالبات مردمی و مدیران و معاونین سازمان بخش دیگری از پاسخ های وظایفی و فنی را می دانند باید به طور جد پیگیر مطالبات مردمی باشند.

نویسندگی هنر است

وی نویسندگی را هنر دانست و گفت: هنر یک مظهر الهی است که خداوند به ما هدیه کرده و ما در صیانت از آن باید بسیار کوشا باشیم و خبرنگاران نباید مسائل شخصی را با قلم درگیر کنند و نباید از قلم برای تحقق اهداف اجتماعی به نفع خود استفاده کرد.


شماره خبر 29315 - 2018/08/15
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com