بدون دیدگاه
2018/08/12 - 23:35

فرمانده سپاه قدس گیلان

تنها راه سعادت مردم ایران را دنبال رویی از رهبر/ بیدار کردن مسئولین کم توجه به مشکلات مردم با شلاق خبر

فرمانده سپاه قدس گیلان در جمع اصحاب رسانه

فرمانده سپاه قدس گیلان در جمع اصحاب رسانه ضمن قدردانی از زحمات آقای پاسخی در همراهی با خبرنگاران در مدت فعالیتش بیان داشت: جلسه امروزبیشتر در جهت قدردانی ازهمکاران رسانه در بیان عملکرد سپاه قدس است. اختصاصی خبر راست/ سردارعبدالله پور با اشاره به اینکه بسیاری از مناسبتها با روزشهادت ایثارگران ملت ایران است، گفت […]

فرمانده سپاه قدس گیلان در جمع اصحاب رسانه ضمن قدردانی از زحمات آقای پاسخی در همراهی با خبرنگاران در مدت فعالیتش بیان داشت: جلسه امروزبیشتر در جهت قدردانی ازهمکاران رسانه در بیان عملکرد سپاه قدس است.

اختصاصی خبر راست/ سردارعبدالله پور با اشاره به اینکه بسیاری از مناسبتها با روزشهادت ایثارگران ملت ایران است، گفت : روز خبرنگار که مزین با روز شهادت شهید صارمی است نشان از فعالیت ایثارگران زیادی در عرصه مقاومت دارد.

وی با تاسی از بیانات مقام معظم رهبری افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری باید از کالاهای ایرانی بهره ببریم. و اکنون پس از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب باز دشمن هرچه توطئه و برنامه داشت به شکلهای مختلف و گوناگون در طول این سال به شکل های مختلف برای ملت ایران توطئه آفرینی داشت.

فرمانده سپاه قدس گیلان یادآور شد: امروز دشمن با آگاهی از تمام جوانب میداند ، که قدرت هیچگونه عکس العمل ندارد و خود میداند اگر دست ازپا خطا کند ما در مقابل توطئه های او با تمام وجود ایستادگی خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه امروز دشمن در فکر ناامید کردن مردم است، گفت: براین اساس رسالت خبرنگاران بسیار حساس شده و گفتنی است که امروزاین کشور بیش از همه نیازبه وحدت زیر سایه رهبر دارد وحدت حول ولایت فقیه رمز پیروزی ماست .

سردار عبدالله پور خاطرنشان کرد: امروزبیان توانمندی و مشکلات مردم و رساندن آن به گوش مسئولین یک وظیفه است. ما وظیفه داریم خبرها را به گوش مسئولین برسانیم و اگرمسئولی کوتاهی کرد با شلاق خبر بیدارشان کنیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه ما ۴۰ سال در تحریم هستیم،یادآور شد: در طول این سالها هیچوقت دشمن نگذاشت وسیله پیشرفته وارد کشور شود. و همواره در حال کوبیدن بر طبل ناتوانی کشور ایران است، اما ایران عزیز ما پیشرفتهای بسیار مطلوبی در امر آبرسانی و گازرسانی داشته است.

وی تنها راه سعادت مردم ایران را دنبال رویی از رهبر دانست و تصریح کرد: امروز دشمن در حال دو قطبی کردن دشمن است و اما باید دشمن باید بداند که ما در امنیت کامل هستیم و باید قدر دولت و نظام ایران اسلامی را بدانیم.

سردار عبدالله پور محرومیت زدایی را از وطایف سپاه دانست و بیان داشت: سپاه قدس گیلان سال گذشته ۱۰۰۰ واحد برای مددجویان مسکن ساخت و امسال نیز ۱۰۰۰ واحد در دست ساخت دارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر تهیه جهیزیه برای ۶۰ نوعروس توسط سپاه قدس گیلان اظهار داشت: سپاه قدس گیلان در کرمانشا نیز در حال ساخت مسکن برای زلزله زدگان است و تاکنون ده واحد ساخته شد.


شماره خبر 29138 - 2018/08/12
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com