بدون دیدگاه
2018/08/12 - 13:30

نقش اقدامات مدیرکل ورزش و جوانان در نابودی سپیدرود

بیات چگونه مدیرعامل سپیدرود شد!؟ / بدهی های کلان و محکومیت در انتظار تیم سپیدرود

تیم لیگ برتری سپیدرود رشت که در چندین ماه اخیر دچار اتفاقات عجیبی شد در سیری عجیب تر به بیات واگذار شد!

تیم لیگ برتری سپیدرود رشت که در چندین ماه اخیر دچار اتفاقات عجیبی شد در سیری عجیب تر به بیات واگذار شد! به گزارش خبر راست، تیم لیگ برتری سپیدرود رشت که در چندین ماه اخیر دچار اتفاقات عجیبی شد در سیری عجیب تر به بیات واگذار شد! این تیم مردمی اینروزها به واسطه سو […]

تیم لیگ برتری سپیدرود رشت که در چندین ماه اخیر دچار اتفاقات عجیبی شد در سیری عجیب تر به بیات واگذار شد!

به گزارش خبر راست، تیم لیگ برتری سپیدرود رشت که در چندین ماه اخیر دچار اتفاقات عجیبی شد در سیری عجیب تر به بیات واگذار شد! این تیم مردمی اینروزها به واسطه سو مدیریت مدیرکل ورزش و جوانان استان تبدیل به گوشت قربانی و دستمایه ای برای قدرت طلبی شده است!

فلش بکی به فصل گذشته لیگ برتر

در حالی اواسط سال گذشته جواد تن زاده مالک تیم سپیدرود شد که این تیم با مدیریت بیات و مومنی حال و روز خوشی در رقابت های لیگ برتر نداشت و تقریبا تن زاده به عنوان یک ناجی توانست تیم را هر طوری که بود با حمایت هواداران در لیگ برتر نگه دارد.
در پس موفقیت جواد تن زاده اما افرادی بودند که با شیطنت های خود قصد داشتند سپیدرود را وارد حاشیه کنند که البته موفق هم بودند. بیات و مومنی از افرادی بودند که پس از مسابقات با تهییج هواداران زمینه را برای به حاشیه بردن سپیدرود آغاز کردند و در این بین مدیریت نابخردانه مدیرکل ورزش و جوانان استان آرامش را از تیم سپیدرود جدا کرد.
حتی بیات برای به حاشیه بردن سپیدرود پا را فراتر گذاشته و هواداران را به تجمع علیه مالک وقت دعوت کرد که البته پس از مدتی با حذف پست اینستاگرامی خود در مدت چند دقیقه با ارسال پستی جدید تجمع را بی فایده عنوان کرد.

اختلافات بیات و جواد تن زاده مالک رسمی باشگاه در فصل گذشته و آغاز حاشیه ها

بیات در فصل گذشته پس از صدور مالکیت تن زاده در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

“احتراما به استحضار هواداران عزیز سپیدرود می رسانم اینجانب هیچگونه دخالتی در برکناری امید روانخواه سرمربی موفق باشگاه که این تیم را از جایگاه سقوط سه پله ارتقا دادند ندارم همان افرادی که در شکست این تیم در مشهد نقش داشتند عامل این بلوا هستند.

اینجانب بر اساس مصوبه هیات فوتبال استان گیلان و اداره ورزش وجوانان مدیر عامل باشگاه هستم و بیست درصد از سهام این باشگاه متعلق به اینجانب می باشد و انتظار دارم مدیر کل محترم و جناب الماسخاله جلوی این بی اخلاقی هارا بگیرند کلیه این انتصابهای چند روز اخیر غیر قانونی است و مرجع رسیدگی دارد علی رغم تذکرات مدیر کل محترم این اتفاقات رخ داده و تا تعیین تکلیف در کنار تیم نخواهم بود.”

 ضرر ۱۲۰ میلیون تومانی بیات به سپیدرود بابت دو هفته حضور “روانخواه” در سپیدرود

تسنیم نوشت: “امید روانخواه” که مدت کوتاه کمتر از ۲۰ روز به‌عنوان سرمربی هدایت تیم فوتبال سپیدرود رشت را عهده‌دار شده بود، توانست در آخرین روز کاری سال ۹۶ کل مبلغ قرارداد خود به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان را از باشگاه سپیدرود دریافت کند

این انتصاب از سوی شخصی صورت گرفته بود که هرگز عنوان رسمی مالک باشگاه سپیدرود را به‌دست نیاورد و همواره از او به‌عنوان متقاضی خرید سپیدرود یاد می‌شد و در نهایت به‌دلیل احراز نشدن صلاحیت وی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان و هیئت فوتبال گیلان، سپیدرود به “جواد تن‌زاده” واگذار شد.

سرمربی سابق سپیدرود تنها در دو دیدار روی نیمکت این تیم حضور داشت و در برابر تیم انتهای جدولی نفت تهران که بدون مربی و دروازه‌بان ذخیره و تنها با چهارده، پانزده نفر و به حالتی آشفته به رشت سفر کرده بود به پیروزی رسید و در برابر سیاه‌جامگان دیگر تیم انتهای جدولی با ارایه یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های چند سال اخیر سپیدرود با دو گل مغلوب شد.

“روانخواه” پس از باخت به “سیاه‌جامگان” در جلسه کمیته فنی باشگاه حاضر نشد و به‌صورت مستقیم از مشهد به تهران سفر کرد و این بی‌احترامی به باشگاه و اتفاقات زشت به‌وقوع پیوسته شده پس از بازی با تماشاگرانی که از رشت به مشهد رفته بودند، عزم مالکیت جدید را برای کنار گذاشتن او جزم‌تر کرد.”
این در شرایطی است که گفته می شود روانخواه در تیم دسته دومی گیلانمهر مبلغی حدود ۱۵ میلیون تومان را به عنوان سرمربی دریافت کرده است.

حاشیه سازی های بیات برای سپیدرود و واکنش یک پیشکسوت ورزشی
فصل گذشته حاشیه پراکنی های کیومرث بیات باعث واکنش یکی از پیشکسوتان فوتبالی شد.
این پیشکسوت در نامه ای خطاب به هیت فوتبال استان خواستار ممانعت برای حاشیه سازی بیات علیه سپیدرود شد!

تولید آب معدنی کیومرث بیات

بیات در فصل گذشته در صفحه مجازی اینستاگرام خود از انعقاد قرارداد تولید آب معدنی با برند سپیدرود خبر داده بود

وی به سفارش ۱۲۰ هزار عدد بطری آب معدنی سپیدرود در مسابقه با پرسپولیس اشاره کرد و عملی شدنش قولش سخن راند.
وی ادعا کرده بود که هرکامیون آب معدنی ۷۰ میلیون تومان برای سپیدرود سودآوری دارد که البته این کامیون ها هیچگاه به مقصد نرسیدند!

سپیدرود تن زاده یا سپیدرود نوین مسئله این است!

ماجرای چند مالکیتی شدن سپیدرود هم جالب است درحالیکه سپیدرود رشت در حال رایزنی برای قرارداد با سرمربی برای فصل آینده بود سرو کله مالکی به نام نوین و تیمی به نام سپیدرود گیلان و با لقب سپیدرود نوین پیدا شد که نشان از سو مدیریت اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان داشت. تیم هایی که به صورت مجزا قرارداد می بستند، تمرین می کردند و اردو می زدند تا جایی که جک هایی برای حضور دو تیم از رشت در لیگ برتر نیز درست شده بود.

مالکی به نام نوین
شاید کمتر کسی فکر می کرد که پیگیری های نوین برای تصاحب سپیدرود به اینجا برسد؛ یعنی در مدت چند هفته تبدیل به یک رسوایی محبوس شدن در هتل و پس از آن کنار رفتن از مدیریت باشگاه ختم شود.
نوین با حمایت های هیات فوتبال و مدیرکل ورزش و جوانان استان تیم سپیدرود را در زمانیکه رقبا در حال یارگیری در فصل نقل و انتقالات بودند درگیر موضوعات مالکیت کردند و سوالی که قابل مطرح می شود این است که چطور ممکن است شخصی بدین ترتیب باشگاه را از مالکیت شخص دیگری خارج کند و تیم را دچار حواشی فراوان نماید و به همین سادگی آن را به هیات فوتبال بسپارد!؟

بیات و واسطه شدن برای خرید دو بازیکن ضعیف برای سپیدرود
خداداد عزیزی در گفت‌وگویی ادعا کرد که بیات قصد داشت دو بازیکن سیه‌چرده را به ما قالب کند؛ “بیات نزد من آمد و گفت آقای عزیزی با این دو بازیکن قرارداد ببند چون آنها خیلی خوب هستند، من وقتی دیدم در تمرینات به درد نمی‌‌خورند آنها را رد کردم. بیات دوباره نزد ما آمد و گفت که با ۳۰ میلیون تومان این دو نفر را جذب کنید، باز هم قبول نکردم و گفتم اینها به درد نمی‌خورند، دوباره گفت ۲۰ میلیون بدهید تا اینها را جذب کنیم، باز هم من قبول نکردم، جالب است او مرتب پیشنهاد می‌داد و برای بار آخر گفت با این بازیکنان رایگان قرارداد ببند، که من گفتم این دو بازیکن لیست ما را پر می‌کنند و من با دو بازیکنی که به درد نمی‌خورند و معلوم نیست از کجا آمده‌اند و ممکن است فک و فامیل شما باشند قرارداد نمی‌بندم.”

و حالا باز هم بیات
به قول صاحب مقصودی یکی از ورزشی نویسان استان “چند سالی است که در رشت، هر کسی صبح زودتر از خواب بلند می شود، می تواند ادعا کند مالک باشگاه سپیدرود است” و اینبار گویا هیات فوتبال ساعت را برای بیداری کیومرث بیات تنظیم کرده اند کسی که درفصل گذشته و پیش از شروع فصل جدید بیشترین صدمات را به تیم سپیدرود رشت وارد کرده است.

هشدار برای جلوگیری از بدهکاری و محکومیت

اظهارات مدیرعامل جدید باشگاه سپیدرود مبنی بر عدم حضور خداداد عزیزی در این تیم بسیار نگران کننده است کسی که تاکنون با حضور در فوتبال گیلان صدمات زیادی به سپیدرود وارد کرده است. خداداد هنوز سرمربی تیم فوتبال سپیدرود است و در صورت اقدامی نامعقول که به هیچ وجه از بیات بعید نیست میتوان تبعات غیر قابل جبرانی را برای فوتبال رشت پیش بینی کرد.


شماره خبر 29088 - 2018/08/12
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com