بدون دیدگاه
2018/08/05 - 13:01

فرماندار شهرستان رشت :

صنعت و تجارت دو رکن اصلی در توسعه استان گیلان است که بسیاری از مشاغل و فرصت های شغلی را به خود اختصاص می دهد

وضعیت شرکت های تولیدی

به گزارش خبر راست، سید محمد احمدی فرماندار شهرستان رشت در نشستی با موضوع بررسی آخرین وضعیت شرکت های تولیدی،صنعتی و سرمایه گذاری شهرستان که با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی کشور ،سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری گیلان ، آقای کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستان ، رئیس سازمان صنعت و معدن […]

به گزارش خبر راست، سید محمد احمدی فرماندار شهرستان رشت در نشستی با موضوع بررسی آخرین وضعیت شرکت های تولیدی،صنعتی و سرمایه گذاری شهرستان که با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی کشور ،سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری گیلان ، آقای کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستان ، رئیس سازمان صنعت و معدن استان و مدیر کل تامین اجتماعی در فرمانداری رشت برگزار شد؛ اظهار داشت: سعی می کنیم در شهرستان در کنار تلاش برای توسعه کشاورزی، به صنعت و رسیدگی به واحدهای تولیدی نیز اهتمام شود و بخش های توسعه ای متوازن پیش رود.

فرماندار شهرستان رشت نیز در این نشست اظهار داشت: در کشور استان گیلان را به‌ عنوان استانی می‌شناسند که محور کشاورزی است اما این به این معنا نیست که از حوزه فعالیت‌های صنعتی استان گیلان غافل شویم.
وی با بیان این که واحدهای صنعتی شهرستان رشت ۴۵ درصد از واحدهای صنعتی استان گیلان را شامل می شود، افزود: یک هزار و ۲۰۰ واحد صنعتی در شهرستان رشت داریم که بر اساس آمار تا پایان اردیبهشت سال جاری، ۹۵۰ واحد فعال می باشند.
فرماندار شهرستان رشت در ادامه سخنانش درباره شرکت ایران پوپلین خاطر نشان کرد: این شرکت برای صنعت، استان گیلان و شهرستان رشت بسیارمهم است.
وی با بیان این که در حال حاضر ۲۸۳ نفر در ایران پوپلین شاغل هستند، تصریح کرد: اراده در شهرستان رشت ، استان گیلان و در نمایندگان این است که با تمام توان، تعامل سازنده و اعتمادسازی این شرکت فعال نگه داشته شود و با فعال کردن ظرفیت های معقول و بروز رسانی ماشین آلات زمینه اشتغال جدیدی فراهم شود.
وی با تاکید بر این مطلب که با اعتماد سازی بایستی ایران پوپلین را به حالت قبل برگردانیم، تصریح کرد: این مهم همت سهامداران این شرکت را نیز می طلبد.


شماره خبر 28498 - 2018/08/05
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com