بدون دیدگاه
2018/06/03 - 22:57

اجرای ۴۰ کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در گیلان

شبکه گذاری گاز در گیلان

 حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای ۴۰ کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در اردیبهشت امسال در استان خبر داد. به گزارش خبر راست، مهندس اکبر اعلام داشت: از این میزان شبکه گذاری ۹۰ درصد در ۷۱ روستای استان صورت پذیرفته و مابقی در شهرها و بصورت حفرات خالی انجام شده است . […]

 حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای ۴۰ کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در اردیبهشت امسال در استان خبر داد.

به گزارش خبر راست، مهندس اکبر اعلام داشت: از این میزان شبکه گذاری ۹۰ درصد در ۷۱ روستای استان صورت پذیرفته و مابقی در شهرها و بصورت حفرات خالی انجام شده است .

وی با اعلام این موضوع که هم اکنون بیش از ۲۰ هزار کیلومتر شبکه در استان وجود دارد اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده پیش بینی می شود تا هفته دولت ۱۰۰ کیلومتر دیگر عملیات شبکه گذاری گاز در استان صورت پذیرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به اثرات مثبت گازدار شدن شهرها و روستاهای گیلان اظهار داشت: گازرسانی گسترده در استان زمینه رونق کسب و کار کارگاه های کوچک و محلی در روستاها و مناطق دوردست را فراهم ساخته است.

مهندس اکبر ابراز امیدواری کرد تا با گازرسانی به روستاهای باقیمانده بالای ۲۰ خانوار در قالب فاز دوم پروژه بند «ق» که قابلیت گازرسانی را دارند، در پایان امسال شاهد اتمام عملیات و توسعه کمی گازرسانی در استان باشیم.


شماره خبر 28408 - 2018/06/03
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com