بدون دیدگاه
2018/05/30 - 22:50

جذب بیش از ۳ هزار مشترک گاز در اردیبهشت ماه

مشترک گاز در اردیبهشت ماه

 حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از جذب ۳ هزار و چهارصد مشترک جدید گاز در اردیبهشت ماه امسال خبر داد. به گزارش خبر راست، مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر افزود: با جذب این تعداد مشترک مجموع مشترکین گاز در گیلان به یک میلیون و ۲۰ هزار مشترک افزایش یافته است. […]

 حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از جذب ۳ هزار و چهارصد مشترک جدید گاز در اردیبهشت ماه امسال خبر داد.

به گزارش خبر راست، مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر افزود: با جذب این تعداد مشترک مجموع مشترکین گاز در گیلان به یک میلیون و ۲۰ هزار مشترک افزایش یافته است.

مهندس اکبر ادامه داد: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳ درصد افزایش یافته است و با احتساب مشترکین جدید جذب شده، درصد بهره مندی خانوارهای روستایی گیلان به ۹۳٫۴ درصد رسیده است.

وی اظهار داشت: هم اکنون ۱۹۰۸ روستای استان از نعمت گاز بهره مند می باشند که بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده با گازرسانی به ۴۲ روستای بالای ۲۰ خانوار دیگر این میزان تا هفته دولت به ۱۹۵۰ روستا افزایش می یابد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان اظهار داشت: مهم ترین هدف شرکت گاز افزایش سطح رضایتمندی مردم و مشترکین عزیز می باشد و این شرکت علاوه بر عملیات توسعه گازرسانی در استان با راه اندازی پروژه های کیفی نظیر پروژه قرائت و چاپ همزمان صورتحساب، ایجاد اپلیکیشن خدمات الکترونیک گاز و امکان پرداخت غیرحضوری از طریق سایت، تلفن ۳۴۱۵ و …. گام های مؤثری در این زمینه برداشته است


شماره خبر 28401 - 2018/05/30
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com