بدون دیدگاه
2017/05/01 - 10:44

دوشنبه (۱۱ اردیبهشت ماه)؛

برنامه دوشنبه نامزدهای انتخاباتی در صداوسیما

طبق جدول پخش برنامه دوشنبه نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری، محمدباقر قالیباف در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه «دو سیما» که ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه، به روی آنتن می‌رود،

ابراهیم رییسی، محمد باقر قالیباف و سید مصطفی میرسلیم دوشنبه (۱۱ اردیبهشت ماه) درباره برنامه‌هایشان با مخاطبان در تلویزیون و رادیو به گفت‌وگو می‌نشینند. به گزارش خبر راست، طبق جدول پخش برنامه دوشنبه نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری، محمدباقر قالیباف در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه «دو سیما» که ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه، به روی آنتن می‌رود، به مدت […]

ابراهیم رییسی، محمد باقر قالیباف و سید مصطفی میرسلیم دوشنبه (۱۱ اردیبهشت ماه) درباره برنامه‌هایشان با مخاطبان در تلویزیون و رادیو به گفت‌وگو می‌نشینند.

به گزارش خبر راست، طبق جدول پخش برنامه دوشنبه نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری، محمدباقر قالیباف در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه «دو سیما» که ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه، به روی آنتن می‌رود، به مدت ۴۵ دقیقه فرصت صحبت دارد و این گفت‌وگوی زنده، همزمان از شبکه رادیویی «ایران» برای مخاطبان پخش خواهد شد.

سخنان ضبط شده مصطفی میرسلیم، نیز از شبکه «یک سیما» ساعت ۲۲ به روی آنتن خواهد رفت. این برنامه با عنوان «متکلم وحده» بدون حضور مجری به مدت ۴۵ دقیقه پخش خواهد شد.

شبکه «خبر» گفت‌وگوی ضبط شده حسن روحانی را ساعت ۲۱:۳۰ پخش خواهد کرد.

محمدباقر قالیباف ساعت ۷:۱۰ در برنامه «متکلم وحده » رادیو «ایران» به معرفی برنامه‌هایش پرداخت.

رادیو «ایران» همچنین گفت‌وگوی ضبط شده ابراهیم رییسی را پخش می‌کند. این برنامه با عنوان «متکلم وحده» ساعت ۱۷:۳۰ به روی آنتن می‌رود.


شماره خبر 2806 - 2017/05/01
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com