بدون دیدگاه
2018/07/16 - 12:06

آغاز ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت

امکان ثبت شماره شبای حساب بانکی از امروز (24 تیر) تا روز دوشنبه 15 مرداد در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir فراهم شده است و

امکان ثبت شماره شبای حساب بانکی از امروز (۲۴ تیر) تا روز دوشنبه ۱۵ مرداد در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir فراهم شده است و پس از آن دوباره امکان ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت غیرفعال خواهد شد. به گزارش خبر راست، سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: مشمولان می توانند از امروز […]

امکان ثبت شماره شبای حساب بانکی از امروز (۲۴ تیر) تا روز دوشنبه ۱۵ مرداد در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir فراهم شده است و پس از آن دوباره امکان ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت غیرفعال خواهد شد.

به گزارش خبر راست، سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: مشمولان می توانند از امروز (۲۴ تیر) تا ۱۵ مرداد شماره شبای خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کنند.
دریافت شماره شبای بانکی مشمولان برای واریز سود سال مالی ۱۳۹۵ شرکت های سرمایه پذیر به حساب مشمولان از ۲۰ فروردین پارسال آغاز شد و یکم تیر امسال برای بروزرسانی و همچنین بررسی در خصوص نحوه ادامه دریافت شماره شبا از مشمولان سهام عدالت از دسترس خارج شد و امکان ثبت شماره شبای بانکی جدید در این سامانه فراهم نبود.

بر این اساس با توجه به درخواست‌های مکرر مشمولان سهام عدالت، امکان ثبت شماره شبای حساب بانکی از امروز (۲۴ تیر) تا روز دوشنبه ۱۵ مرداد در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir فراهم شده است و پس از آن دوباره امکان ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت غیرفعال خواهد شد.

تاکنون نزدیک به ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر سهام عدالت خود را به طور کامل دریافت کرده اند و سود اختصاص یافته به این دسته از مشمولان مبلغ حدود سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بوده است.

اکنون حدود ۳۹ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر شماره شبای بانکی خود را به این سامانه وارد کرده‌اند.


شماره خبر 26805 - 2018/07/16
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com