بدون دیدگاه
2018/07/10 - 9:45

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت:

بازارچه الگویی در میدان نبوت احداث میگردد

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت از راه اندازی بازار ارگانیک والگویی روستایی با محوریت عرضه و فروش مستقیم

راه اندازی بازارهاوبازارچه های محلی و سنتی از وظایف ذاتی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری ها میباشد. / حذف دلالان و واسطه گران در عرضه محصولات کشاورزی مهم ترین هدف راه اندازی بازار الگویی است. اختصاصی خبر راست/ سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت از راه […]

راه اندازی بازارهاوبازارچه های محلی و سنتی از وظایف ذاتی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری ها میباشد. / حذف دلالان و واسطه گران در عرضه محصولات کشاورزی مهم ترین هدف راه اندازی بازار الگویی است.

اختصاصی خبر راست/ سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت از راه اندازی بازار ارگانیک والگویی روستایی با محوریت عرضه و فروش مستقیم محصولات کشاورزی در ورودی شهر رشت از سمت پیربازار خبرداد و بیان داشت: این بازارچه پس از مطالعات فراوان و نظر کارشناسی و صاحبنظران امردر ابتدای جاده پیربازار میدان نبوت احداث خواهد گردید.

محمدرضا نظری با اشاره به اینکه ۲۰ بازارچه در سطح شهر متعلق به شهرداری رشت است اظهار کرد: از این تعداد هفت بازارچه غیر فعال و ۱۲ بازارچه متعلق به بخش خصوصی است.

وی حذف دلالان و واسطه گران در عرضه محصولات کشاورزی را مهم ترین هدف راه اندازی این بازارارگانیک و الگویی روستایی عنوان کرد و گفت: زمین این بازارچه که حدود ۲۰۰۰متر مربع میباشد پس از واگذاری به بخش خصوصی و با هماهنگی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری رشت با ارائه قبض های ورودی به تولیدکنندگان محصولات کشاورزی روستایی وکشاورزان عزیز مقدمات فروش مستقیم محصولات کشاورزان بدون حضور دلالان و واسطه گران را فراهم خواهد کرد.
تمامی سازه های بازارچه الگویی روستایی عرضه محولات کشاورزی، سنتی و با معماری بومی محلی میباشد.

محمدرضا نظری افزود : انشاالله این سازمان در نظر دارد در یک دوره زمانی کوتاه مدت واز پیش تعیین شده و با شناسایی املاکی با موقعیت مکانی مناسب در مناطق ۵ گانه شهرداری رشت با همت بخش خصوصی بازارهای الگویی عرضه محصولات کشاورزی در۵منطقه شهر رشت احداث و راه اندازی گردد.

وی با تاکید بر اینکه بازارچه عینک و ساختمان وارش به بخش خصوصی واگذار گردیده افزود: در راستای جمع آوری دستفروشان اقدامات خوبی انجام شده، راه اندازی بازارجه های الگویی وروستایی نیز در مرحله جذب سرمایه گذار قرار دارد، لذا پس از ورود سرمایه گذار در این زمینه بالافاصله اغاز به کار خواهد کرد.

وی افزود: با ایجاد این بازارچه ها شهروندان و گردشگرانی که به رشت مراجعه می کنند می توانند برای خرید کلیه مواد غذایی محلی خود از سبزی برنج ، مرغ و گوشت وهمه اقلام روستایی وبومی به این بازار مراجعه نمایند.


شماره خبر 26388 - 2018/07/10
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com