بدون دیدگاه
2017/04/26 - 10:20

رئیس هیئت کاراته استان گیلان خبرداد:

رکورد مبینا نژاد در مسابقات جهانی در کتاب گینس ثبت شد

رکورد مبینا نژاد در مسابقات جهانی در کتاب گینس ثبت شد

به گزارش خبر راست، محسن سترگی عصر دیروز در مراسم تجلیل از قهرمانان دختر تکواندو گیلانی در مسابقات آسیایی قزاقستان، خانم‌ها مبینا نژاد و زهرا شجاعی‌راد‌ اظهار داشت: این قهرمانان اسم گیلان و ایران را در آسیا و دنیا پر افتخار کردند و نباید مورد بی‌توجهی قرار بگیرند. رئیس هیئت کاراته استان گیلان تصریح کرد: توجه ویژه به […]

به گزارش خبر راست، محسن سترگی عصر دیروز در مراسم تجلیل از قهرمانان دختر تکواندو گیلانی در مسابقات آسیایی قزاقستان، خانم‌ها مبینا نژاد و زهرا شجاعی‌راد‌ اظهار داشت: این قهرمانان اسم گیلان و ایران را در آسیا و دنیا پر افتخار کردند و نباید مورد بی‌توجهی قرار بگیرند.

رئیس هیئت کاراته استان گیلان تصریح کرد: توجه ویژه به قهرمانان عاملی است که دیگران به ورزش کشیده شوند و نباید به قهرمانان بی‌توجه باشیم.

سترگی با تاکید بر اینکه مبینا نژاد در مسابقات جهانی افتخاری کسب کرد که در کتاب گینس ثبت شد بیان کرد: تقدیر شایسته از او در استان انجام نشد و در حد قهرمان یک مسابقه کشوری از او تجلیل شد.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان نیز در این مراسم اظهار داشت: بانوان ورزشکار ثابت کردند که بانوان می‌توانند در عرصه‌های مختلف مدال آوری کنند.

حسن آموزگار اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان از هیچ کمکی برای ورزش تکواندو دریغ نخواهد کرد و از هیئت تکواندو گیلان نیز انتظار داریم فعالیت خود را بیشتر کند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم مبینا نژاد بتواند در المپیک ۲۰۲۰ قهرمانی را به‌دست آورد و آرزوی دیرینه مردم گیلان را ۶۴ سال پس از قهرمانی نامجو برآورده کند.

تسنیم


شماره خبر 2523 - 2017/04/26
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com