بدون دیدگاه
2017/04/25 - 10:51

امام جمعه موقت رشت:

مبعث پیامبر گرامی اسلام(ص) روز وحدت امت اسلام است

مبعث پیامبر گرامی اسلام(ص) روز وحدت امت اسلام است

به گزارش خبر راست، امام جمعه موقت رشت بابیان اینکه مبعث روز سفارش امت اسلام به وحدت است، گفت: وحدت سپر در امان ماندن مقابل تهاجمات دشمن است حجت الاسلام صدیق عربانی با تبریک عید مبعث، اظهار کرد: مبعث پیامبر گرامی اسلام(ص) روز وحدت امت اسلام است. وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: پیامبر گرامی اسلام […]

به گزارش خبر راست، امام جمعه موقت رشت بابیان اینکه مبعث روز سفارش امت اسلام به وحدت است، گفت: وحدت سپر در امان ماندن مقابل تهاجمات دشمن است

حجت الاسلام صدیق عربانی با تبریک عید مبعث، اظهار کرد: مبعث پیامبر گرامی اسلام(ص) روز وحدت امت اسلام است.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: پیامبر گرامی اسلام در چنین روزی برای هدایت مردم به رسالت مبعوث شدند و در این راه سختی های زیادی را متحمل شدند.

امام جمعه موقت رشت با تأکید بر اینکه دشمنان اسلام جهت تخریب بنیان و ماهیت اسلام در جهان، ارزشها را هدف گرفته اند، اضافه کرد: دشمنان اسلام می دانند برای حذف اسلام از جهان باید وحدت امت اسلامی را از بین ببرند.

صدیق عربانی تصریح کرد: پیامبر گرامی اسلام(ص) و امامان معصوم(ع) به اتحاد و وحدت سفارش کرده اند زیرا وحدت سپر در امان ماندن در برابر تهاجمات دشمن است.

وی در خاتمه اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران از امتیازات برخورداری از وجود با ارزش مقام معظم رهبری، رهبری عالم و فرزانه در کنار وحدت ملت ایران برخوردار است.

کاسپین


شماره خبر 2473 - 2017/04/25
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com