بدون دیدگاه
2017/04/23 - 13:07

تازه‌های دنیای فناوری

آغاز پیش فروش خودروی پرنده یک میلیون پوندی

آغاز پیش فروش خودروی پرنده یک میلیون پوندی

به گزارش خبر راست، به نقل از آی بی تایمز، این خودرو که خودروی پرنده نامگذاری شده توسط یک شرکت در اسلوواکی به نام AeroMobill تولید شده و شبیه به خودروهای عادی با بال‌هایی در بخش انتهایی است. تبدیل این محصول از یک خودروی عادی به یک خودروی پرنده حدود سه دقیقه زمان می برد  […]

به گزارش خبر راست، به نقل از آی بی تایمز، این خودرو که خودروی پرنده نامگذاری شده توسط یک شرکت در اسلوواکی به نام AeroMobill تولید شده و شبیه به خودروهای عادی با بال‌هایی در بخش انتهایی است.

تبدیل این محصول از یک خودروی عادی به یک خودروی پرنده حدود سه دقیقه زمان می برد  و با استفاده از آن می توان ۷۰۰ کیلومتر در روی زمین و ۷۵۰ کیلومتر در آسمان پرواز کرد.

نکته جالب اینکه تنها قرار است ۵۰۰ دستگاه از این خودرو تولید شود و تحویل آن به خریداران هم زودتر از سال ۲۰۲۰ رخ نخواهد داد. قرار است ۲۵ دستگاه سفارش اول این خودروی پرنده دارای امکانات اضافی و منحصر به فردی باشد که هنوز اعلام نشده است.

این خودروی پرنده مجهز به یک موتور بنزینی چهار سیلندر توربوشارژ دو لیتری و همین طور یک موتور الکتریکی است و حداکثر سرعت آن به ۱۷۷ کیلومتر در روی زمین و ۳۶۰ کیلومتر در روی هوا می رسد.

مدیران شرکت سازنده تولید ماشین های پرنده را تحولی مهم در زمینه مسافرت های هوایی دانسته اند و از تحقق این رویا اظهار خرسندی کرده اند.

برای حفظ امنیت سرنشینان، خودروی یاد شده به چتر نجات هم مجهز شده تا در صورت نقص فنی یا به پایان رسیدن سوخت مسافران بتوانند جان خود را نجات دهند. در این وسیله نقلیه کیسه های هوا هم وجود دارد.

آغاز پیش فروش خودروی پرنده یک میلیون پوندی آغاز پیش فروش خودروی پرنده یک میلیون پوندی آغاز پیش فروش خودروی پرنده یک میلیون پوندی


شماره خبر 2379 - 2017/04/23
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com