بدون دیدگاه
2017/04/22 - 9:57

از سوی فرمانداری؛

نتیجه اولیه تأیید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای شهر / فرصت ۴ روزه شکایت برای رد صلاحیت‌شدگان/ آغاز تبلیغات از ۲۱ اردیبهشت‌

مراتب تایید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای شهر امروز پس از دریافت نظر هیات نظارت شهرستان ها از سوی فرمانداری ها اعلام شد.

به گزارش خبر راست، مراتب تایید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای شهر امروز پس از دریافت نظر هیات نظارت شهرستان ها از سوی فرمانداری ها اعلام شد. این نتیجه اولیه بوده و داوطلبانی که در این مرحله رد صلاحیت شده اند می توانند از فردا ۳ اردیبهشت ماه به مدت ۴ روز مراتب شکایت […]

به گزارش خبر راست، مراتب تایید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای شهر امروز پس از دریافت نظر هیات نظارت شهرستان ها از سوی فرمانداری ها اعلام شد.

این نتیجه اولیه بوده و داوطلبانی که در این مرحله رد صلاحیت شده اند می توانند از فردا ۳ اردیبهشت ماه به مدت ۴ روز مراتب شکایت خود را به هیات نظارت استانها اعلام کنند.

بر این اساس هیات های نظارت استانها طبق تبصره ۳ ماده ۵۰ قانون از تاریخ ۷ الی ۱۶ اردیبهشت ماه یعنی به مدت ۱۰ فرصت دارند به شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده رسیدگی کنند.

بنابراین نتیجه و اعلام نظر قطعی و نهایی هیات نظارت استان در خصوص شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده ۱۷ اردیبهشت ماه از طریق فرمانداری ها اعلام می شود.

اسامی نامزدهای نهایی انتخابات شوراهای شهر در مدت ۳ روز یعنی از ۱۸ الی ۲۰ اردیبهشت ماه توسط فرمانداری ها منتشر خواهد شد.

تبلیغات نامزدهای انتخابات شوراهای شهر از ۲۱ اردبهشت آغاز و به مدت ۷ روز یعنی تا ۲۷ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

فارس


شماره خبر 2256 - 2017/04/22
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com