بدون دیدگاه
2018/04/25 - 22:49

شرکت گاز استان گیلان؛

عدم رعایت نکات ایمنی توسط پیمانکار شهرداری رودسر سبب حادثه شد

در هفته جاری دستگاه حفار پیمانکار شهرداری رودسر به علت عدم رعایت نکات ایمنی، باعث شکستگی دکل و واژگونی آن بر روی خرپای لوله گاز شد.

به گزارش خبر راست، در هفته جاری دستگاه حفار پیمانکار شهرداری رودسر به علت عدم رعایت نکات ایمنی، باعث شکستگی دکل و واژگونی آن بر روی خرپای لوله گاز شد. به موجب این حادثه خرپا بصورت کامل تخریب و خط لوله گاز ۴ اینچ صیدر محله از مدار خارج شد.  با تلاش بی وقفه همکاران اداره […]

به گزارش خبر راست، در هفته جاری دستگاه حفار پیمانکار شهرداری رودسر به علت عدم رعایت نکات ایمنی، باعث شکستگی دکل و واژگونی آن بر روی خرپای لوله گاز شد.

به موجب این حادثه خرپا بصورت کامل تخریب و خط لوله گاز ۴ اینچ صیدر محله از مدار خارج شد.  با تلاش بی وقفه همکاران اداره گاز رودسر، گاز مشترکین محترم آن منطقه پر جمعیت شهری از طریق دو منطقه دیگر تامین شد و در کمترین زمان ممکن جریان گاز به حالت پایدار بازگشت.

خوشبختانه این حادثه علیرغم خرابی تأسیسات شرکت گاز، تلفات جانی در بر نداشته است. لذا شرکت گاز استان گیلان متذکر می گردد که پیش از انجام هرگونه عملیات حفاری، حتما هماهنگی های لازم با اداره گاز منطقه مربوطه صورت پذیرد تا شاهد وقوع این گونه حوادث در آینده نباشیم.

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید


شماره خبر 22363 - 2018/04/25
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com