بدون دیدگاه
2018/04/05 - 9:45

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خبر داد؛

فروش بالغ بر ۳۱ هزار نسخه کتاب در طرح «عیدانه» گیلان/ تخفیف ۳۰ درصدی در روزهای پایانی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به تخفیف سی درصدی خرید در روزهای پایانی طرح « عیدانه کتاب » گفت: کتابفروشی‌های گیلان توانستند ۳۱ هزار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به تخفیف سی درصدی خرید در روزهای پایانی طرح «عیدانه کتاب» گفت: کتابفروشی‌های گیلان توانستند ۳۱ هزار و ۶۸۰ نسخه کتاب را در این طرح به فروش برسانند. به گزارش خبر راست، فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اجرای طرح «عیدانه کتاب» […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به تخفیف سی درصدی خرید در روزهای پایانی طرح «عیدانه کتاب» گفت: کتابفروشی‌های گیلان توانستند ۳۱ هزار و ۶۸۰ نسخه کتاب را در این طرح به فروش برسانند.

به گزارش خبر راست، فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اجرای طرح «عیدانه کتاب» در استان با هدف افزایش و رونق کتابفروشی‌‌ها، گفت: این طرح با شعار «امسال هم کتاب عیدی دهیم» همزمان با سراسر کشور در ٢۴ کتابفروشی استان گیلان در حال اجراست.

وی با اشاره استقبال مردم از این طرح اظهار کرد: به مناسبت ولادت حضرت علی(علیه السلام) و روز جمهوری اسلامی ایران، طی روزهای ١۴ و ١۵ فروردین نیز کتاب‌ها با ۳۰ درصد تخفیف عرضه خواهد شد.

فاضلی به میزان فروش در طرح عیدانه اشاره کرد و بیان داشت: کتابفروشی‌های عضو طرح عیدانه کتاب گیلان توانستند ٣١ هزار و ۶٨٠ نسخه کتاب را به مبلغ هفت میلیارد و ۶١ میلیون و ٣٢٩ هزار ریال به فروش برسانند.

وی اضافه کرد: استان گیلان توانست در این طرح با داشتن سه درصد از کتابفروشی‌های کشور، ۶ درصد از کل فروش را به خود اختصاص دهد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تصریح کرد: بدین‌ترتیب استان گیلان بعد از استان‌های خراسان رضوی، تهران و اصفهان پرفروش‌ترین استان‌ بر اساس کتاب و همچنین مبلغ فروش شناخته شد.


شماره خبر 20922 - 2018/04/05
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com