بدون دیدگاه
2018/03/25 - 13:12

مدیرکل مدیریت بحران گیلان؛

آتش در جنگل‌های گیلان مهار شد/برآورد اولیه‌ای از خسارت‌ها تا پایان امشب مشخص می‌شود

مدیرکل ستاد مدیریت بحران گیلان از اطفای کامل آتش‌سوزی در جنگل‌های گیلان خبر داد و گفت: در حال حاضر کل آتش‌سوزی در شهرستان‌های استان گیلان مهار شده و آتش‌سوزی فعالی نداریم.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران گیلان از اطفای کامل آتش‌سوزی در جنگل‌های گیلان خبر داد و گفت: در حال حاضر کل آتش‌سوزی در شهرستان‌های استان گیلان مهار شده و آتش‌سوزی فعالی نداریم. به گزارش خبر راست، عباس صابر (مدیرکل ستاد مدیریت بحران گیلان)، از اطفای کامل آتش‌سوزی در جنگل‌های گیلان خبر داد و گفت: در حال […]

مدیرکل ستاد مدیریت بحران گیلان از اطفای کامل آتش‌سوزی در جنگل‌های گیلان خبر داد و گفت: در حال حاضر کل آتش‌سوزی در شهرستان‌های استان گیلان مهار شده و آتش‌سوزی فعالی نداریم.

به گزارش خبر راست، عباس صابر (مدیرکل ستاد مدیریت بحران گیلان)، از اطفای کامل آتش‌سوزی در جنگل‌های گیلان خبر داد و گفت: در حال حاضر تحقیقا، کل آتش‌سوزی در شهرستان‌های استان گیلان مهار شده و آتش‌سوزی فعالی نداریم. معمولا همکاران منابع طبیعی وقتی آتش مهار می‌شود،  باید با کوله‌پشتی‌هایی به داخل جنگل بروند تا اگر آتش کنده‌ای یا درختی هنوز به‌طور کامل خاموش نشده، آن را خاموش کنند تا مجددا آتش فعال نشود.

وی افزود: براساس آن چیزی که به ما گزارش شد، آتش‌سوزی از روز گذشته ساعت ۱۱ آغاز شد و به مناطقی از جنگل‌های سیاهکل، لاهیجان، ماسال، املش رودسر و اکثر شهرستان‌های گیلان سرایت کرد.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران گیلان با بیان اینکه ۴۰ تا ۸۰ کیلومتر سرعت باد را داشتیم و شاهد افزایش دما بین ۱۰ تا ۱۵ درجه بودیم، ادامه داد: شب گذشته دما در برخی مناطق جنگلی بین ۳۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد بود و همه این عوامل باعث شد که این آتش‌سوزی رخ دهد و به مناطق بیشتری سرایت کند.

صابر ضمن اشاره به اینکه هنوز وسعت آتش‌سوزی و خسارت به جنگل گیلان برآورد نشده است، گفت: به نظر می‌رسد تا پایان شب برآورد اولیه‌ای از خسارت‌ها مشخص می‌شود.


شماره خبر 20417 - 2018/03/25
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com