بدون دیدگاه
2018/03/07 - 18:41

جوابیه:

روابط عمومی سازمان مدیریت آرمستان های شهرداری رشت در خصوص انتشار مطلبی در خصوص یک قبر شفاف سازی کرد

روابط عمومی سازمان مدیریت آرمستان های شهرداری رشت در خصوص انتشار مطلبی در خصوص یک قبر شفاف سازی کرد.

روابط عمومی سازمان مدیریت آرمستان های شهرداری رشت در خصوص انتشار مطلبی در خصوص یک قبر شفاف سازی کرد. اختصاصی خبرراست: روابط عمومی سازمان مدیریت آرمستان های شهرداری رشت: به استحضار مخاطبین و دوستداران حق و حقیقت می رساند متاسفانه خبری در یکی از کانال های تلگرامی با تیتر مافیای قبرستان در گیلان کار شد که […]

روابط عمومی سازمان مدیریت آرمستان های شهرداری رشت در خصوص انتشار مطلبی در خصوص یک قبر شفاف سازی کرد.

اختصاصی خبرراست: روابط عمومی سازمان مدیریت آرمستان های شهرداری رشت:

به استحضار مخاطبین و دوستداران حق و حقیقت می رساند متاسفانه خبری در یکی از کانال های تلگرامی با تیتر مافیای قبرستان در گیلان کار شد که بر خودمان لازم دیدیم جهت تنویر افکار مطالبی را تقدیم حضور کنیم.

حدود ۲ سال پیش سمت پارکینگ جنب قطعه جدید والدین شهداء قطعه ای ساخته شد با عنوان قطعه ۶۲ و در ادامه قطعه دیگری جنب قطعه ایثارگران ساخته شد با عنوان قطعه ۶۳ برای اینکه سلیقه ای عمل نشود با هماهنگی های لازم قرار شد تا قبور همسطح و یک شکل باشند تا اتفاقی که برای دیگر مرتبه ها افتاده برای این قطعات تکرار نشود. بدون استثناء به همه کسانی که مایلند در این قطعه قبر خریداری کنند اطلاعات لازم درباره قوانین این قطعه تذکر داده میشود. قابل توجه است بدانید در این قطعه همسر شهید ترور و شهیدی که در حین ماموریت بدرجه رفیع شهادت نائل شده دفن شده که همه بر اساس همان قانون نصب سنگ انجام پذیرفته، لیکن متاسفانه یکی از خانواده ها علی رغم توضیحات قبل خریداری و عالم بودن به این مسئله به خیال اینکه می توانند بعد از دفن با استفاده از ارتباطات و نفوذی که دارند بطور استثناء و رانتی اقدام به نصب سنگ غیر معمول کنند در این قطعه اقدام به خرید قبر و همچنین تدفین نمودند. پس از تدفین با تمام امکانات برای رسیدن به مقصودشان از هیچ چیزی دریغ نکردند، ولی علی رغم همه پیگیری ها با درایتی که مدیریت محترم آرامستان ها داشتند برای رعایت حقوق خانواده های کسانی که در آنجا دفن شده اند از جمله خانواده های معظم شهداء اجازه چنین اجهافی را ندادند تا آنجا که خانواده مورد ادعا در روز ۴۰ ضمن توهین اقدام به تهدید کردند که اگر نظام برگردد پدر شما را در می آوریم. الحمدالله که چشم های بیدار سربازان گمنام امام زمان(عج) اجازه حیات هیچ باند و مافیایی را نداده و نخواهند داد و این سازمان هم مستثنی از این مسئله نیست در آخر ضمن اینکه حق خود می دانیم تا از مجاری قانونی پیگیر این اقدام حقیرانه باشیم از خداوند منان خواستار آنیم که عاقبت ما را ختم به شهادت بفرماید.

 

خبرراست


شماره خبر 19386 - 2018/03/07
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com