بدون دیدگاه
2018/02/06 - 13:06

غرق شدن جوانی در رودسر/جستجو برای یافتن جسد ادامه دارد

رئیس جمعیت هلال احمر رودسر از غرق شدن یک جوان در سواحل این شهرستان خبرداد و گفت: جستجوها برای یافتن جسد وی ادامه دارد. غرق شدن جوانی در رودسر

رئیس جمعیت هلال احمر رودسر از غرق شدن یک جوان در سواحل این شهرستان خبرداد و گفت: جستجوها برای یافتن جسد وی ادامه دارد. به گزارش خبر راست، کامیار صالح پور در گفتگویی اظهار کرد: یک جوان صیاد اهل  منطقه رامدشت روز گذشته (دوشنبه)در سواحل شهرستان رودسر غرق شد.وی افزود: ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته […]

رئیس جمعیت هلال احمر رودسر از غرق شدن یک جوان در سواحل این شهرستان خبرداد و گفت: جستجوها برای یافتن جسد وی ادامه دارد.

به گزارش خبر راست، کامیار صالح پور در گفتگویی اظهار کرد: یک جوان صیاد اهل  منطقه رامدشت روز گذشته (دوشنبه)در سواحل شهرستان رودسر غرق شد.وی افزود: ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته این جوان به منظور صیادی به دریا مراجعت کرده بود که به علت مه آلود بودن دریا غرق شد.رئیس جمعیت هلال احمر رودسر خاطرنشان کرد: بعداز گذشته چند ساعت از خروج نامبرده از منزل و مراجعت نکردن آن خانواده وی نگران و به جستجو پرداختند.

وی با بیان اینکه بعد از بررسی های انجام شده مشخص شد که فرد مذکور به علت شرایط نامناسب جوی در دریا غرق شده است، گفت: زمانی که موضوع به نیروهای امدادی اطلاع رسانی شد یک تیم عملیاتی با دو دستگاه ماشین آمبولانس و نجات با یک غواص جهت جستجو به منطقه اعزام شدند.

صالح پور با اشاره به جستجوهای انجام شده از سوی امدادگران و نیروهای محلی، تصریح کرد: متاسفانه تاکنون جسد وی پیدا نشده و جستجوها برای یافتن جسد ادامه دارد.


شماره خبر 17105 - 2018/02/06
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com