بدون دیدگاه
2018/01/22 - 12:55

پیش بینی هواشناسی گیلان؛

وزش باد گرم طی سه روز آینده در گیلان

بنا بر اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان،با توجه به وزش باد گرم و کاهش رطوبت هوا در سه روز آینده به شهروندان توصیه می شود برای جلوگیری از آتش سوزی از روشن کردن آتش 

وزش باد گرم در روزهای دوشنبه و سه شنبه شدید میشود و سرعت آن به ۷۰ کیلومتر در ساعت خواهد رسید. به گزارش خبر است، بنا بر اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان،با توجه به وزش باد گرم و کاهش رطوبت هوا در سه روز آینده به شهروندان توصیه می شود برای جلوگیری از آتش سوزی از روشن کردن آتش در جنگل ها خودداری […]

وزش باد گرم در روزهای دوشنبه و سه شنبه شدید میشود و سرعت آن به ۷۰ کیلومتر در ساعت خواهد رسید.

به گزارش خبر است، بنا بر اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان،با توجه به وزش باد گرم و کاهش رطوبت هوا در سه روز آینده به شهروندان توصیه می شود برای جلوگیری از آتش سوزی از روشن کردن آتش در جنگل ها خودداری کنند.

صاحبان واحدهای تولیدی به ویژه مرغداریها و پرورش دهندگان ماهی،برای جلوگیری از بروز خسارت تمهیدات لازم جهت تهویه هوای مکان های تولید بیاندیشند.

وزش باد گرم در روزهای دوشنبه و سه شنبه شدید می شود و سرعت آن به ۷۰ کیلومتر در ساعت خواهد رسید.دمای هوا تا روز چهارشنبه نیز ۶ الی ۱۲ درجه افزایش می یابد.

دریای خزر نیز از عصر روز گذشته با ارتفاع موج ۲۰ سانتیمتر تا یک متر و امروز با ارتفاع موج ۲۰ تا ۶۰ سانتیمتر برای فعالیت های دریانوردی به ویژه صید مناسب است.


شماره خبر 15869 - 2018/01/22
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com