بدون دیدگاه
2018/01/21 - 11:28

انتشار تصاویر مستهجن از دختر ۱۳ساله توسط خواستگار سمج ۱۷ساله در فضای مجازی

دخترم ۱۳ سال دارد و در مقطع راهنمایی تحصیل می کند. اگر چه دوست داشتم دخترم همواره در مسیر مدرسه حجاب کامل خودش را رعایت کند اما هیچ وقت برای این کار به او اصرار نمی کردم؛ انتشار تصاویر مستهجن

مرد ۴۰ ساله ای به دلیل ربودن دخترش به کلانتری سپاد مشهد مراجعه کرد. به گزارش خبر راست، وی گفت: دخترم ۱۳ سال دارد و در مقطع راهنمایی تحصیل می کند. اگر چه دوست داشتم دخترم همواره در مسیر مدرسه حجاب کامل خودش را رعایت کند اما هیچ وقت برای این کار به او اصرار نمی […]

مرد ۴۰ ساله ای به دلیل ربودن دخترش به کلانتری سپاد مشهد مراجعه کرد.

به گزارش خبر راست، وی گفت: دخترم ۱۳ سال دارد و در مقطع راهنمایی تحصیل می کند. اگر چه دوست داشتم دخترم همواره در مسیر مدرسه حجاب کامل خودش را رعایت کند اما هیچ وقت برای این کار به او اصرار نمی کردم در واقع هنوز او را دختر کوچکی می پنداشتم که اگر کمی بزرگ تر شود خودش مسیر درست را انتخاب می کند به همین دلیل شاید من هم در تربیت فرزندم غفلت کردم و راه و روش درست زندگی را به او نیاموختم.

دخترم با آن که کم سن بود ولی خواستگاران زیادی داشت که ما به هیچ کدام از آن ها پاسخ مثبت ندادیم تا این که حدود شش ماه قبل نوجوان ۱۷ ساله ای در مسیر رفت و آمد به مدرسه سرراه دخترم سبز می شد و برای او ایجاد مزاحمت می کرد. وقتی برای خواستگاری به خانه ام آمدند، محترمانه به آن ها پاسخ منفی دادم. با این وجود آن ها دست بردار نبودند و حتی مادر آن پسر نیز مدام مزاحم دخترم می شد.

وقتی متوجه شدم آن ها هر روز کار زشت خودشان را تکرار می کنند، به ناچار مدرسه دخترم را عوض کردم تا این موضوع موجب افت تحصیلی اش نشود ولی آن ها بازهم به  مزاحمت هایشان ادامه دادند. وقتی ماجرای رفتارهای نامتعارف و خارج از عرف آن جوان در منزل ما پیچید،پسرانم ناراحت شدند و تهدید کردند که اگر بار دیگر مزاحمتی برای خواهرشان ایجاد شود او را تنبیه می کنند.

 

مرد ۴۰ ساله ادامه داد: دخترم که این حرف ها را شنیده بود، از ترس این که حادثه تلخی رخ ندهد به منزل خواستگارش می رود تا آن ها را از عصبانی بودن برادرانش آگاه کند. ولی مادر آن پسر با حیله و نیرنگ دخترم را به داخل خانه می کشاند و دیگر به او اجازه خارج شدن از منزل را نمی دهد. از سوی دیگر ما که نگران دخترمان بودیم ماجرای گم شدن او را به پلیس گزارش دادیم و پیگیر موضوع شدیم.

در همین حال، خواستگار دخترم که در جریان شکایت ما قرار گرفته بود او را به منزل یکی از دوستانش منتقل و به زور و تهدید تصاویر زننده ای را از او ضبط کرده است. آن ها  بعد از گذشت ۱۰ روز از این ماجرا دخترم را با چادر و پوشیه به دادگاه آورده و آن جا رها کرده اند. مدتی بعد هم تصاویر زشتی را که از دخترم گرفته بودند در فضای مجازی انتشار دادند. دراین هنگام یکی از خواستگاران قدیمی دخترم که هنوز به او علاقه مند است این تصاویر را دریافت کرده بود که آن ها را به ما نشان داد و ما را از ماجرا آگاه کرد. این گونه عده ای از احساسات و دلسوزی یک دختر ۱۳ ساله سوء استفاده کرده اند .

خراسان


شماره خبر 15787 - 2018/01/21
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com