بدون دیدگاه
2017/04/13 - 11:51

مصاحبه رامین دردسرساز شد/ پرسپولیس از رضاییان شکایت می‌کند؟

مصاحبه رامین دردسرساز شد/ پرسپولیس از رضاییان شکایت می‌کند؟

به گزارش خبرراست؛ رامین رضاییان مدافع تیم ملی فوتیال ایران سرانجام از پرسپولیس جدا شد. جدایی که به علت اختلافات عمیق این بازیکن با برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس رخ داد. همین امر سبب شد تا مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از مذاکره با برانکو تصمیم به فسخ قرارداد رضاییان بگیرند. جالب است بدانید بر اساس توافقی […]

به گزارش خبرراست؛ رامین رضاییان مدافع تیم ملی فوتیال ایران سرانجام از پرسپولیس جدا شد. جدایی که به علت اختلافات عمیق این بازیکن با برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس رخ داد. همین امر سبب شد تا مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از مذاکره با برانکو تصمیم به فسخ قرارداد رضاییان بگیرند. جالب است بدانید بر اساس توافقی که مسئولان پرسپولیس با رامین رضاییان کرده‌اند این بازیکن حق مصاحبه انتقادآمیز علیه باشگاه را نداشته و همین شرط او را در خطر جریمه ای سنگین قرار داده است. طبق این توافق، اگر رامین رضاییان علیه ارکان باشگاه و بازیکنان پرسپولیس مصاحبه ای انجام دهد بایستی ۵۰۰ میلیون تومان به عنوان غرامت پرداخت کند. در همین ارتباط شنیدیم صحبت‌های اخیر رامین رضاییان در شبکه ورزش مدیران پرسپولیس را شاکی کرده و به همین دلیل او را تهدید به شکایت کرده اند.

رامین در این برنامه ضمن مطرح کردن گلایه هایش گفته: دوست ندارم بگویم از بچگی پرسپولیسی بودم اما همیشه هدفم این بوده اگر برای تیمی بازی می‌کنم با همه توان باشد. همه تلاشم را کردم که در پرسپولیس بمانم اما این طور نشد. اینکه می‌گویند رامین حاشیه دارد به خاطر سوء استفاده دیگران از من است. من ۸ سال در لیگ برتر بازی کردم و حاشیه‌ای نداشتم. صمد مرفاوی در گوش من زد اما من دست او را بوسیدم. من همه کار کردم تا برگردم اما نشد. در ۸ بازی نیمکت نشین بودم اما حرفی نزدم. الان هم حرفی نمی‌زنم و سکوت می‌کنم. اگر پولی هم بابت رضایت نامه دادم برای کمک به پرسپولیس و کمک به حل پرونده ژوزه بود. من پرسپولس را به خاطر پول انتخاب نکردم. در این میان مجری می گوید رامین برای جدایی از پرسپولیس یک میلیارد تومان از طلب فصل گذشته و این فصل را بخشید و مبلغی هم نقدی به تیم پرسپولیس پرداخت کرده که رامین نیز این ادعا را تایید می‌کند.


شماره خبر 1554 - 2017/04/13
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com