بدون دیدگاه
2018/01/16 - 12:52

رمضانپور نرگسی :

دولت چین باید در خصوص سانچی پاسخ بدهد/آسفالت امروز محصول باند بازیهای خودمان است

احمد رمضانپور نرگسی عصر دیروز در جلسه شورای شهر رشت با تسلیت سانحه دردناک سانچی اظهار داشت:دولت چین باید به دنیا پاسخ دهد که چرا برای خاموش کردن آتش کشتی سانچی تعلل کرد

عضو شورای شهر رشت گفت:دولت چین باید به دنیا پاسخ دهد که چرا برای خاموش کردن آتش کشتی سانچی تعلل کرد و قطعا وزارت خارجه ما باید از دولت چین درخواست پاسخ کند. به گزارش خبر راست، احمد رمضانپور نرگسی عصر دیروز در جلسه شورای شهر رشت با تسلیت سانحه دردناک سانچی اظهار داشت:دولت چین […]

عضو شورای شهر رشت گفت:دولت چین باید به دنیا پاسخ دهد که چرا برای خاموش کردن آتش کشتی سانچی تعلل کرد و قطعا وزارت خارجه ما باید از دولت چین درخواست پاسخ کند.

به گزارش خبر راست، احمد رمضانپور نرگسی عصر دیروز در جلسه شورای شهر رشت با تسلیت سانحه دردناک سانچی اظهار داشت:دولت چین باید به دنیا پاسخ دهد که چرا برای خاموش کردن آتش کشتی سانچی تعلل کرد و قطعا وزارت خارجه ما باید از دولت چین درخواست پاسخ کند.
وی بیان داشت:آسفالت امروز محصول باند بازیهای خودمان است که باید این موضوع را بررسی کنیم چرا که ریشه این کار شهردار نیست.
وی گفت:نیروهایی که در گذشته بودند و سابقه آنها از گذشته تاکنون مشخص است اکنون حضور دارند.
این عضو شورا با بیان تذکراتی گفت:چه مشکلی در پارک محتشم است که قابل حل شدن نیست.
وی در ادامه افزود:وصول مطالبات شهرداری باید پیگیری شود که نیاز به ایجاد یک کارگروه معین در این زمینه است.
رمضان پور اذعان داشت:برای هوشمندسازی شهر نیاز به زیرساخت های فیبر نوری است که باید تکلیف شهر در این زمینه مشخص شود .
وی خاطرنشان کرد:دو تالاب در شهر وجود دارد که شهرداری حق دخل و تصرف ندارد و هر کسی ادعای مالکیت می کند که این وضعیت باید مورد بررسی قرار گیرد.
وی اظهار داشت:بحث تصفیه خانه و زباله سوز باید حل شود چرا که شرکت های مختلفی هستند که می توانند در این زمینه کمک کنند
رمضان پور با اشاره به اینکه متاسفانه هر روز جایگاه مدیران در شهرداری تغییر می کند بیان داشت: شهردار حتی نمی تواند پرسنل و مدیران مورد نیاز خود را انتخاب کند و باید این مسائل روشن شود.


شماره خبر 15409 - 2018/01/16
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com