بدون دیدگاه
2018/01/10 - 23:51

پیش بینی هواشناسی گیلان؛

افزایش نسبی دما همراه با یخبندان در ارتفاعات گیلان طی فردا

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از افزایش نسبی دما همراه با یخبندان در ارتفاعات گیلان طی فردا (پنجشنبه) خبر داد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از افزایش نسبی دما همراه با یخبندان در ارتفاعات گیلان طی فردا (پنجشنبه) خبر داد. به گزارش خبر راست، مازیار غلامی عصر چهارشنبه بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه است که بر این اساس ابرناکی، مه آلود بودن هوا ، […]

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از افزایش نسبی دما همراه با یخبندان در ارتفاعات گیلان طی فردا (پنجشنبه) خبر داد.

به گزارش خبر راست، مازیار غلامی عصر چهارشنبه بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه است که بر این اساس ابرناکی، مه آلود بودن هوا ، ارتفاعات بارش برف، بعضی ساعت ها بارندگی و وزش باد پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: بتدریج با تضعیف این سامانه طی امروز ، کاهش ناپایداری و برای اواخر وقت کاهش ابر مورد انتظار است و از فردا ، بتدریج با جنوبی شدن جریانات، مه آلود بودن هوا و نیز روند افزایش دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
غلامی آسمان امروز گیلان را ابری و مه آلود، بعضی ساعت ها بارندگی و وزش باد، ارتفاعات بارش برف، بتدریج کاهش ناپایداری، اواخر وقت کاهش ابر، در دامنه های جنوبی کمی ابری تا نیمه ابری عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را کمی ابری تا نیمه ابری، طی روز افزایش نسبی دما ، ارتفاعات یخبندان، بعضی نقاط بارندگی پراکنده پیش بینی کرد.
وی افزود: بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته با ۱۶ درجه مربوط به رودبار و کمینه دما با ۲درجه زیرصفر مربوط به جیرنده ثبت شده است.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه و کمینه دمای رشت طی شبانه روز گذشته را نیز به ترتیب ۱۵ و شش درجه ذکر کرد.
وی گفت: بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته با ۱۶٫۵ میلیمتر مربوط به ایسگاه هواشناسی فرودگاه رشت بوده است.

ایرنا


شماره خبر 15192 - 2018/01/10
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com