بدون دیدگاه
2017/04/12 - 14:47

در محور امام زاده هاشم به رشت

تخطی از سرعت مطمئنه جان سه جوان دانشجو را گرفت

حوادث رانندگی با اعلام یک مورد تصادف در محور امام زاده هاشم به رشت در صبح امروز (چهارشنبه) ، بلافاصله دو دستگاه آمبولانس با تجهیزات مورد نیاز برای امدادرسانی به محل اعزام شد.

به گزارش خبرراست، سرهنگ حسین محمدپور رئیس پلیس راه استان گیلان با بیان این خبر افزود: درساعت ۹:۳۰ امروز یک دستگاه تریلی کشنده اسکانیا که از سمت رودبار به رشت (جاده قدیم ) در حال حرکت بود به علت تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه به خودروی پرایدی که در […]

به گزارش خبرراست، سرهنگ حسین محمدپور رئیس پلیس راه استان گیلان با بیان این خبر افزود: درساعت ۹:۳۰ امروز یک دستگاه تریلی کشنده اسکانیا که از سمت رودبار به رشت (جاده قدیم ) در حال حرکت بود به علت تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه به خودروی پرایدی که در مسیر مخالف در حال حرکت بود برخورد کرد.

وی در ادامه گفت: در این حادثه، راننده و هر دو سرنشین خودرو پراید که هر سه دانشجو ۲۰ و۲۳ ساله بودند به علت شدت صدمات وارده در دم فوت کردند.

سرهنگ محمد پور در پایان یادآور شد: تخطی از سرعت مطمئنه یکی از بیشترین عوامل بروز حوادث رانندگی است.

گفتنی است تخلفات حادثه‌ساز مانند سرعت و سبقت غیرمجاز، انحراف به چپ و راست، خط قرمز پلیس محسوب شده و ماموران پلیس‌راه با این تخلفات به طور جدی برخورد می‌کنند.


شماره خبر 1454 - 2017/04/12
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com