بدون دیدگاه
2017/12/27 - 12:24

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان گیلان خبر داد؛

ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

رئیس اداره امور قرآنی گفت: ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از 18 آذرماه آغازشده و تا 30 دی‌ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره امور قرآنی گفت: ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ۱۸ آذرماه آغازشده و تا ۳۰ دی‌ماه سال جاری ادامه خواهد داشت. به گزارش خبر راست، محمدمهدی قربانیان با تبیین نقش مسابقات قرآن در ترویج فرهنگ آیات الهی در بین جوانان و نوجوانان اظهار کرد: ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم […]

رئیس اداره امور قرآنی گفت: ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ۱۸ آذرماه آغازشده و تا ۳۰ دی‌ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبر راست، محمدمهدی قربانیان با تبیین نقش مسابقات قرآن در ترویج فرهنگ آیات الهی در بین جوانان و نوجوانان اظهار کرد: ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ۱۸ آذرماه آغازشده و تا ۳۰ دی‌ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه این آزمون با همکاری و مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل آموزش‌وپرورش استان گیلان برگزار می‌شود تصریح کرد: تاکنون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱۱ دوره و اداره کل اوقاف و امور خیریه ۵ دوره این آزمون را باهدف افزایش توانمندی‌ها و رسیدن به یک آمار مشخص از وضعیت و تعداد حافظان قرآن کریم در استان برگزار کرده است.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف گیلان هدف از برگزاری مشترک مسابقات را پرهیز از کار موازی، عنوان کرد و افزود: امسال این مشارکت برای برگزاری آزمون سراسری حفظ صورت گرفته است.

قربانیان با تأکید بر اینکه ثبت‌نام کاملاً اینترنتی می‌باشد گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.quranedu.ir  برای ثبت‌نام اقدام نمایند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف گیلان هزینه ثبت‌نام برای هر رشته مبلغ ۵۰۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: در این آزمون ۴ موضوع و مجموعاً ۲۶ رشته درزمینهٔ حفظ و مفاهیم قرآن کریم وجود دارد که داوطلبان می‌توانند از هر موضوع ۱ رشته را انتخاب و ثبت‌نام نمایند.

قربانیان در تبیین این موضوع تصریح کرد: هر شخص می‌تواند در صورت تمایل تا ۴ رشته را انتخاب نموده و در این آزمون شرکت نماید.

وی با تأکید بر اینکه این آزمون در روز پنجشنبه ۱۰ اسفندماه سال جاری در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: نتیجه این آزمون نهایتاً تا  ۲۴ ساعت بعد، اعلام می‌شود و داوطلبان می‌توانند نتیجه آزمون را در سایت www.quranedu.ir ملاحظه نمایند.

قربانیان  تحقق منویات  رهبری معظم نظام مبنی بر کار گروهی را از اهداف این مهم عنوان کرد و افزود: امیدواریم که شاهد تعامل خوب ۳ دستگاه فرهنگی باشیم و بتوانیم به‌عنوان الگو در سایر برنامه‌های قرآنی از این تجربه بهره ببریم.


شماره خبر 14504 - 2017/12/27
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com