بدون دیدگاه
2017/12/23 - 13:07

معاون وزیر راه و شهرسازی؛

بهره‌برداری از خط آهن قزوین – رشت در زمستان امسال

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیرساخت های حل و نقل ایران گفت، تا پایان زمستان امسال اولین قطار از طریق خط آهن قزوین – رشت اعزام خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت، تا پایان زمستان امسال اولین قطار ایران از طریق خط آهن قزوین – رشت اعزام خواهد شد. به گزارش خبر راست، خیرالله خادم، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیرساخت های حل و نقل ایران گفت، تا پایان زمستان امسال اولین قطار از طریق خط […]

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت، تا پایان زمستان امسال اولین قطار ایران از طریق خط آهن قزوین – رشت اعزام خواهد شد.

به گزارش خبر راست، خیرالله خادم، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیرساخت های حل و نقل ایران گفت، تا پایان زمستان امسال اولین قطار از طریق خط آهن قزوین – رشت اعزام خواهد شد.

خادم خاطر نشان کرد که ایران قصد دارد تا پایان زمستان امسال پروژه خط آهن قزوین-رشت را به اتمام برساند. «ما قصد داریم اولین قطار را در طی ۳ ماه آینده (از این مسیر) اعزام کنیم. پروژه خط آهن رشت-آستارا به منظور تقویت کوریدور شمال-جنوب آغاز شده است. در حال حاضر کار بر روی نقاط توقف و پیاده شدن از قطار در آستارای ایران در حال انجام است.»

بر اساس موافقتنامه منعقده بین ایران و آذربایجان، در چهارچوب پروژه کوریدور بین المللی شمال-جنوب، قرار است خط آهن آستارا (ایران)- آستارا (آذربایجان) روز ۲۵ دسامبر راه اندازی شود.


شماره خبر 14275 - 2017/12/23
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com