بدون دیدگاه
2017/04/12 - 10:01

دیدار سه جانبه

دیدار سه جانبه وزیران خارجه ایران، سوریه و روسیه جمعه در مسکو

روزنامه رای الیوم نوشت: مقامات روسیه از هیئت دولت سوریه دعوت کرده‌اند برای مشارکت در نشستی که روز جمعه برگزاری می‌شود به مسکو سفر کند.

روزنامه رای الیوم نوشت: مقامات روسیه از هیئت دولت سوریه دعوت کرده‌اند برای مشارکت در نشستی که روز جمعه برگزاری می‌شود به مسکو سفر کند. به گزارش خبرراست، به نقل از این روزنامه فرامنطقه‌ای، این هیئت سوری پیش‌بینی می‌شود فردا (پنجشنبه) خاک سوریه را به مقصد مسکو ترک کند. این روزنامه افزود، این هیئت به […]

روزنامه رای الیوم نوشت: مقامات روسیه از هیئت دولت سوریه دعوت کرده‌اند برای مشارکت در نشستی که روز جمعه برگزاری می‌شود به مسکو سفر کند.

به گزارش خبرراست، به نقل از این روزنامه فرامنطقه‌ای، این هیئت سوری پیش‌بینی می‌شود فردا (پنجشنبه) خاک سوریه را به مقصد مسکو ترک کند.

این روزنامه افزود، این هیئت به ریاست ولید معلم، وزیر خارجه سوریه، بثینه شعبان، مشاور بشار اسد و فیصل مقداد، معاون وزیر خارجه سوریه همزمان با سفر هیئت ایرانی به ریاست محمد جواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان به مسکو می‌رود.

این در حالی است که رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا نیز روز گذشته در سایه تنش در روابط روسیه و آمریکا بر سر سوریه وارد مسکو شد.

 ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه نیز در این باره گفت: دیدار سه جانبه‌ای روز جمعه در مسکو برگزار می‌شود.

قرار است در این نشست تحولات اخیر سوریه در پی حمله موشکی آمریکا به پایگاه هوایی شعیرات بررسی شود.


شماره خبر 1376 - 2017/04/12
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com