بدون دیدگاه
2017/04/11 - 12:39

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان:

آزادی ۱۱۶ زندانی واجد شرایط از زندان‌ها با کمک خیرین/ پرداخت عیدی به یکهزار خانواده زندانی به مناسبت میلاد امام علی (ع)

آزادی 116 زندانی واجد شرایط از زندان‌ها با کمک خیرین/ پرداخت عیدی به یکهزار خانواده زندانی به مناسبت میلاد امام علی (ع)

به گزارش خبرراست، مهران منتظر مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز از آزادی ۱۱۶ زندانی واجد شرایط همزمان با اعیاد ماه رجب خبرداد و گفت: مقدمات آزادی این تعداد زندانی از زندان‌ها فراهم شده است. وی گفت: با کمک خیرین نیک اندیش و خداجو همزمان با اعیاد رجب ۱۱۶ زندانی واجد شرایط از زندان های استان آزاد و […]

به گزارش خبرراست، مهران منتظر مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز از آزادی ۱۱۶ زندانی واجد شرایط همزمان با اعیاد ماه رجب خبرداد و گفت: مقدمات آزادی این تعداد زندانی از زندان‌ها فراهم شده است.
وی گفت: با کمک خیرین نیک اندیش و خداجو همزمان با اعیاد رجب ۱۱۶ زندانی واجد شرایط از زندان های استان آزاد و به آغوش خانواده باز می گردند. 
منتظر در ادامه افزود: همچنین به مناسبت روز تولد حضرت علی (ع) با کمک خیران به یکهزار خانواده زندانی هدیه کارت ۱۵۰ الی ۲۰۰ هزار تومانی پرداخت می‌شود. 
وی در زمینه اشتغال خانواده‌های زندانیان گفت: یکی از ارکان اساسی پیشگیری از وقوع جرم ایجاد اشتغال از ظرفیت های موجود در کشور برای خانواده های زندانیان است که در این حوزه نیز برنامه هایی در دست اقدام است تا بتوانیم با ایجاد اشتغال برای این خانواده ها توانمندی اقتصادی را به ارمغان بیاوریم.
میزان

شماره خبر 1331 - 2017/04/11
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com