بدون دیدگاه
2017/12/07 - 14:10

آلبوم چوم براه از حسین نیک صفت منتشر میشود

آلبوم سیه چومه از حسین نیک صفت خواننده جوان گیلانی منتشر میشود.طی مصاحبه خبرنگار خبرراست با خواننده جوان گیلانی حسین نیک صفت سوالاتی در خصوص آلبوم

آلبوم سیه چومه از حسین نیک صفت خواننده جوان گیلانی منتشر میشود. اختصاصی خبر راست/ طی مصاحبه خبرنگار خبرراست با خواننده جوان گیلانی حسین نیک صفت سوالاتی در خصوص آلبوم سیه چومه از وی پرسیده شد که وی به اینگونه پاسخ داد: حسین نیک صفت هستم متولد ۱۳ ابان ۶۷ و فارغ التحصیل مهندسی مکانیک […]

آلبوم سیه چومه از حسین نیک صفت خواننده جوان گیلانی منتشر میشود.

اختصاصی خبر راست/ طی مصاحبه خبرنگار خبرراست با خواننده جوان گیلانی حسین نیک صفت سوالاتی در خصوص آلبوم سیه چومه از وی پرسیده شد که وی به اینگونه پاسخ داد:

حسین نیک صفت هستم متولد ۱۳ ابان ۶۷ و فارغ التحصیل مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه اهواز که از سال ۹۳ بصورت حرفه ایی وارد دنیای موسیقی شدم و از سال ۹۴ در صدا و سیمای مرکز گیلان به اجرای برنامه پرداختم.

وی افزود: با نگاه خدا و حمایت مردم بنده افتخار اجرای برنامه در بسیاری از شبکه های رادیویی و تلویزیونی را داشته و دارم. از جمله این برنامه ها می توانم به اجرای برنامه در شبکه شما،آی فیلم و نسیم و شبکه تهران و شبکه باران و کانال های رادیویی مثل رادیو گیلان.رادیو آوا.رادیو پیام و….بسیاری از برنامه های پر مخاطب تلویزیونی نام ببرم.

حسین نیک صفت در ادامه گفت: از ابتدایی که وارد عرصه موسیقی شدم تا به امروز ۱۴ قطعه اهنگ منتشر کردم که هفت قطعه به زبان فارسی و هفت قطعه به زبان گیلکی بوده. در مدت زمان کوتاه حضورم در صدا و سیما افتخار داشتم تا تیتراژ دو برنامه پر مخاطب( تی تی ناز) و (صبح بخیر گیلان) را بخوانم و از ابتدای سال ۹۵ استارت البومی با نام (چوم براه) را زدم.

این البوم متشکل شده از ۱۱ آهنگ که هشت قطعه آن به زبان فارسی و سه قطعه آن به زبان گیلکیست که بعد از تکمیل و اخذ مجوزهای لازم از اداره کل ارشاد اسلامی و کتابخانه ملی تا انتهای آذر ماه ۹۶ روانه بازار می شود و امید است مورد توجه مردم خوب سرزمینم قرار گیرد.

وی افزود: در این البوم سعی شد از ترانه سرایان و اهنگسازان جوان و نوازندگان چیره دست و مطرح استفاده شود و برای بهبود کیفیت البوم از هیچ تلاش و فعالیتی دریغ نشد. هزینه های ساخت و نشر این آلبوم از هیچ نهاد،سازمان،شرکت،موسسه ای بصورت اسپانسر و یا تهیه کننده استفاده نگردیده و بنده تا کنون تمامی هزینه های مرتبط با این مجموعه را شخصا بعهده داشتم البته در مسیر تهیه این آلبوم دوستان زیادی به بنده لطف داشتند .
امیدوارم مردم خوب،فهیم و هنر دوست کشورم بویژه استان سرسبزم گیلان با نگاه ویژه خود به هنر ،از خرید اورجینال آثار موسیقی و هنری دریغ نکنند تا هنرمندان نیز دلگرم به ادامه مسیر در این زمینه باشند.
خواننده جوان گیلانی در پایان گفت: انشالله پس از رونمایی از آلبوم در هفته آینده عزیزان گیلانی می توانند این پکیج را در مراکز معتبر موسیقی تهیه کنند و دوستان و همراهان غیر گیلانی نیز می توانند اقدام به خرید البوم از سایت( بیپ تونز)کنند…امید است با حمایت خود از این عضو کوچک خانواده بزرگ موسیقی،در ساخت هر چه بهتر آثار یاور و همراه من باشید.

زیبا بشنویم
با هم تا اوج
حسین نیک صفت


شماره خبر 13274 - 2017/12/07
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com