بدون دیدگاه
2017/12/02 - 13:53

مدیرکل زندان‌های گیلان:

صنعت آبزی‌پروری فرصت شغلی در‌آمدزا برای خانواده زندانیان است

صنعت آبزی‌پروری فرصت شغلی در‌آمدزا برای خانواده زندانیان است، گفت: صنعت آبزی‌پروری به ویژه پرورش ماهیان گرمابی در این استان با توجه به وجود

مدیرکل زندان‌های گیلان، با بیان اینکه صنعت آبزی‌پروری فرصت شغلی در‌آمدزا برای خانواده زندانیان است، گفت: صنعت آبزی‌پروری به ویژه پرورش ماهیان گرمابی در این استان با توجه به وجود شرایط مناسب اقلیمی دارای صرفه اقتصادی است. به گزارش خبر راست، سید حمید حسینی،با اشاره به آغاز صید ماهیان گرمابی از استخرهای زندان ضیابر، اظهار کرد: […]

مدیرکل زندان‌های گیلان، با بیان اینکه صنعت آبزی‌پروری فرصت شغلی در‌آمدزا برای خانواده زندانیان است، گفت: صنعت آبزی‌پروری به ویژه پرورش ماهیان گرمابی در این استان با توجه به وجود شرایط مناسب اقلیمی دارای صرفه اقتصادی است.

به گزارش خبر راست، سید حمید حسینی،با اشاره به آغاز صید ماهیان گرمابی از استخرهای زندان ضیابر، اظهار کرد: صنعت آبزی‌پروری به ویژه پرورش ماهیان گرمابی در این استان با توجه به وجود شرایط مناسب اقلیمی دارای صرفه اقتصادی است و می‌تواند به عنوان یک فرصت شغلی درآمدزا برای خانواده‌ها تلقی شود .

وی، تصریح کرد: این زندان در راستای اشتغال‌زائی زندانیان در سال «اقتصادی مقاومتی، تولید و اشتغال» علاوه بر راه‌اندازی مجموعه استخرهای پرورش ماهیان گرمابی، پرورش بچه ماهی، آموزش تعداد زیادی از زندانیان و ایجاد اشتغال برای زندانیان توانسته است؛ ماهیان گرمابی قابل ملاحظه‌ای را جهت عرضه به بازار برداشت نماید .

مدیرکل زندان‌های گیلان، ایجاد اشتغال برای زندانیان،بهبود درآمد خانوارها،افزایش تولید و سرانه مصرف ماهی و در نهایت کاهش صید ماهیان دریای خزر را از مهم‌ترین مزایای پرورش ماهیان گرمابی در گیلان عنوان کرد و گفت:با حمایت مسئولین در حوزه آبزی‌پروری یقینا بسیاری از کشاورزان به ویژه زندانیان فعال در حوزه کشاورزی می‌توانند در توسعه این صنعت در استان به فعالیت بپردازند .

حسینی، در پایان خاطرنشان کرد: با ادامه این روند شاهد توسعه هرچه بیشتر فعالیت‌های کشاورزی و اشتغال‌زائی در آینده بین زندانیان این منطقه خواهیم بود   .


شماره خبر 13051 - 2017/12/02
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com