بدون دیدگاه
2017/11/11 - 11:35

رئیس اداره محیط زیست شاهرود؛

۱۸ لاشه خرگوش از شکارچی غیرمجاز در شاهرود کشف شد

رئیس اداره محیط زیست شاهرود از کشف ۱۸سر لاشه خرگوش و سه قطعه کبوتر چاهی و یک قطعه کبک از پنج شکارچی غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره محیط زیست شاهرود از کشف ۱۸سر لاشه خرگوش و سه قطعه کبوتر چاهی و یک قطعه کبک از پنج شکارچی غیرمجاز در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبر راست، علی اکبر قربانلو درباره دستگیری شکارچیان غیرمجاز در شاهرود، گفت: طی کنترل و پایش مشترک فی مابین نیروی انتظامی شهرستان میامی و یگان سیارحفاظت […]

رئیس اداره محیط زیست شاهرود از کشف ۱۸سر لاشه خرگوش و سه قطعه کبوتر چاهی و یک قطعه کبک از پنج شکارچی غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبر راست، علی اکبر قربانلو درباره دستگیری شکارچیان غیرمجاز در شاهرود، گفت: طی کنترل و پایش مشترک فی مابین نیروی انتظامی شهرستان میامی و یگان سیارحفاظت محیط زیست شهرستان شاهرود، در منطقه بسطام، پنج شکارچی غیر مجاز دستگیر و از آنها ۱۸ سر لاشه خرگوش وحشی، سه قطعه کبوتر چاهی و یک کبک کشف و ضبط شد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شاهرود افزود: از این افراد سه سلاح ساچمه زنی به همراه تعداد زیادی ساچمه کشف و ضبط شد.
وی گفت: یکی از این افراد به دلیل اهل تسنن بودن، پروانه شکار محدود خرگوش را داشته اما سایر مجرمان به طور غیر قانونی در این واقعه حضور داشتند که این مقوله به سمع و نظر قاضی خواهد رسید.
گفتنی است، متهمین پس از تشکیل پرونده جهت رسیدگی به جرم به مراجع قضایی معرفی شدند.

شماره خبر 12283 - 2017/11/11
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com