بدون دیدگاه
2017/04/09 - 13:14

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران:

حوادث سال ۸۸ تاثیری بر رد یا تایید صلاحیت کاندیداهای شوراها ندارد

حوادث سال 88 تاثیری بر رد یا تایید صلاحیت کاندیداهای شوراها ندارد

به گزارش خبرراست، رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران گفت: حوادث سال ۸۸ تاثیری بر رد یا تایید صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراها ندارد و ملاک برای ما قانون است. علیرضا رحیمی اظهار کرد: در انتخابات شوراها ملاک هیات های اجرایی و نظارت مر قانون و اصول مشخص شده […]

به گزارش خبرراست، رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران گفت: حوادث سال ۸۸ تاثیری بر رد یا تایید صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراها ندارد و ملاک برای ما قانون است.

علیرضا رحیمی اظهار کرد: در انتخابات شوراها ملاک هیات های اجرایی و نظارت مر قانون و اصول مشخص شده در قانون اساسی است و نگاه های فردی و سیاسی ملاک تایید صلاحیت افراد نخواهد بود و محکومیت هایی که براساس قانون موجب رد صلاحیت اشخاص می شود نیز به روشنی در این قانون وجود دارد.

وی افزود: روال بررسی صلاحیت افراد در حال طی شدن است و مراجع چهارگانه نظرات خود را در خصوص بیش از سه هزار نفر داوطلب شرکت در انتخابات شوراها اعلام کرده اند و اسامی نهایی افراد تایید صلاحیت شده برای کاندیداتوری دوم اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد و در حال حاضر هیات های اجرایی و نظارت در حال بررسی صلاحیت های افراد هستند.

منبع: ایسنا


شماره خبر 1220 - 2017/04/09
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com