بدون دیدگاه
2017/10/31 - 10:32

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت؛

آتش سوزی علفزارها در رشت در روز گرم پاییزی/دمای هوای رشت بالغ بر ۳۵.۸ اعلام شد

با بیان اینکه در برخی موارد آتش سوزی علفزارها در رشت جنب منازل مسکونی گزارش شده است، افزود: خوشبختانه تیم های اعزامی آتش نشانان از پیشروی و سرایت آتش

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت از رخداد ۱۶ آتش سوزی علفزارها در سطح رشت از صبح تا ساعت ۲۰:۰۰ خبر داد و گفت: بیشترین علت این آتش‌سوزی‌ها عامل انسانی و ناشی از بی احتیاطی در روشن کردن آتش بوده است. به گزارش خبر راست، وی در ادامه با بیان اینکه در برخی […]

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت از رخداد ۱۶ آتش سوزی علفزارها در سطح رشت از صبح تا ساعت ۲۰:۰۰ خبر داد و گفت: بیشترین علت این آتش‌سوزی‌ها عامل انسانی و ناشی از بی احتیاطی در روشن کردن آتش بوده است.

به گزارش خبر راست، وی در ادامه با بیان اینکه در برخی موارد آتش سوزی علفزارها در رشت جنب منازل مسکونی گزارش شده است، افزود: خوشبختانه تیم های اعزامی آتش نشانان از پیشروی و سرایت آتش به پشت بام ها و شیروانی ها جلوگیری کردند.

وی به سقوط ۶ اصله درخت در محوطه نهالستان جاده لاکان اشاره کرد و گفت: سقوط یک اصله درخت بر روی سیم های فشار قوی برق بود.

مومنی به برش و انتقال درختان و بازگشایی مسیر توسط آتش نشانان اشاره کرد و گفت: درخت سقوط کرده بر روی برق فشار قوی نیز باهمکاری عوامل اداره برق بدون وقوع هیچ گونه حادثه ای انجام گرفت.

وی در ادامه به کنده شدن و احتمال سقوط حلب فلزی از پشت بام یک ساختمان در میدان صیقلان رشت بواسطه وزش باد اشاره کرد و گفت: سریعا با حضور آتش نشانان به محل نسبت به پیشگیری از سقوط و انتقال حلب اقدامات لازم صورت گرفت.


شماره خبر 11857 - 2017/10/31
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com