بدون دیدگاه
2017/10/24 - 10:20

دادستان ارومیه: 

سرایدار مدرسه دستگیر شد/ مردم خویشتن‌داری کنند

دادستان ارومیه در پی ماجرای پیش آمده در مدرسه راه شهدا گفت: طبق شکایت شخصی مبنی بر مزاحمت دخترش توسط سرایدار مدرسه رسیدگی به موضوع در دستور

دادستان به ماجرای پیش آمده در مدرسه راه شهدای ارومیه واکنش نشان داد.  به گزارش خبر راست، حبیبی، دادستان ارومیه در پی ماجرای پیش آمده در مدرسه راه شهدا گفت: طبق شکایت شخصی مبنی بر مزاحمت دخترش توسط سرایدار مدرسه رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. دادستان ارومیه خاطرنشان کرد: یک عده […]

دادستان به ماجرای پیش آمده در مدرسه راه شهدای ارومیه واکنش نشان داد.

 به گزارش خبر راست، حبیبی، دادستان ارومیه در پی ماجرای پیش آمده در مدرسه راه شهدا گفت: طبق شکایت شخصی مبنی بر مزاحمت دخترش توسط سرایدار مدرسه رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

دادستان ارومیه خاطرنشان کرد: یک عده از مردم احساساتی شدند و شیشه های مدرسه را خرد کردند، متاسفانه بدون رعایت قانون این اقدامات ناپسند را انجام دادند.

وی اضافه کرد: پلیس و دادگستری با این فرد برخورد می کند و دستور قضایی صادر و این فرد بازداشت شده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربابجان غربی هم گفت: شهروندان مواظب باشند که عده‌ای از این موضوع در پی سوءاستفاده نباشند چون هیچ تجاوزی صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: شواهد اولیه و ابتدایی ماجرا حاکی است سرایدار مدرسه بداخلاقی کرده است ولی آزار جنسی نیست. با حضور به موقع مسئولان و مأموران انتظامی اقدامات قانونی انجام شده است.

 


شماره خبر 11430 - 2017/10/24
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com