بدون دیدگاه
2017/10/23 - 11:07

سازمان خصوصی سازی؛

سامانه سهام عدالت غیرفعال شد/واریز سود سهام عدالت به زودی

سامانه سهام عدالت از امروز به مدت ۴ روز به منظور بروز رسانی سیستم و اعمال اصلاحات لام از دسترس خارج شد. سامانه سهام عدالت غیرفعال شد

سامانه سهام عدالت از امروز به مدت ۴ روز به منظور بروز رسانی سیستم و اعمال اصلاحات لام از دسترس خارج شد.  به گزارش خبر راست، سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: پایان مهلت یک ماه تمدید شده برای تسویه بهای سهام تخصیصی سهام عدالت توسط مشمولان ۳۰ مهرماه امسال خواهد بود و این زمان از […]

سامانه سهام عدالت از امروز به مدت ۴ روز به منظور بروز رسانی سیستم و اعمال اصلاحات لام از دسترس خارج شد.

 به گزارش خبر راست، سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: پایان مهلت یک ماه تمدید شده برای تسویه بهای سهام تخصیصی سهام عدالت توسط مشمولان ۳۰ مهرماه امسال خواهد بود و این زمان از نظر قانونی امکان تمدید نخواهد داشت.

این سازمان اعلام کرد: بر اساس مقررات مشمولان سهام عدالت تا پایان ۳۱ شهریور امسال فرصت داشتند صورت حساب خود را از سامانه سهام عدالت دریافت و پس از آگاهی از ارزش سهامشان، در صورت تمایل نسبت به تسویه مانده بهای سهام تخصیصی خود اقدام کنند که البته این مهلت با تصویب شورای عالی اصل ۴۴ به مدت یک ماه دیگر و تا پایان مهرماه جاری تمدید شد.

بنابراین ساعت ۲۴ دیروز،۱۳۹۶/۷/۳۰ آخرین مهلت برای تسویه مانده بهای سهام تخصیصی سهام عدالت مشمولین بوده و پس از این مهلت به هیچ وجه امکان پرداخت مانده بهای سهام تخصیصی مشمولان از طریق شعب بانک ملی ایران و یا سایر روشهای پرداخت اعلام شده وجود نخواهد داشت.

شایان ذکر است سامانه سهام عدالت با پایان یافتن مهلت قانونی تسویه بهای سهام تخصیصی سهام عدالت توسط مشمولین به مدت ۴ روز به منظور بروز رسانی سیستم و اعمال اصلاحات لازم، از دسترس عموم مشمولین خارج شد اما پس از این تاریخ مجددا امکان ثبت شماره شبا برای مشمولین عزیز فراهم خواهد شد.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: بر اساس قانون باید از امسال سود عملکرد سال مالی ۹۵ شرکتهای سرمایه پذیر پس از واریز به حساب سازمان خصوصی سازی میان مشمولان تقسیم شود که بزودی پرداخت سود آغاز خواهد شد.

 عبدالله میرعلی اشرف پوری حسینی گفت: مشمولان سهام عدالتی که ثبت نام آنها قطعیت یافته و در حال حاضر سهامدار نهایی هستند بدون این که تا به امروز پولی داده باشند از محل سود سالیانه این سهام مالک حدود ۵۰۰ هزار تومان سهام عدالت شده اند.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: بر این اساس افرادی که تمایل دارند می توانند مانده بدهی اقساط سهام عدالت خود را به صورت نقدی تسویه کنند که بر این اساس تا پایان شب گذشته مهلت داشتند نسبت به تسویه اقساط سهام عدالت خود اقدام کند و مالک ۱۰۰ درصدی سهام خود شوند.

وی اضافه کرد: بر اساس قانون قرار است از امسال سود عملکرد سال مالی ۹۵ شرکتهای سرمایه پذیر نیز پس از واریز به حساب سازمان خصوصی سازی میان مشمولان تقسیم شود که بزودی پرداخت سود به مشمولان آغاز خواهد شد.


شماره خبر 11381 - 2017/10/23
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com