بدون دیدگاه
2017/10/17 - 13:23

مدیر عامل تلگرام خبر داد:

افزودن زبان فارسی به تلگرام/ جدیدترین تغییرات آپدیت تلگرام + دانلود نسخه جدید

مدیر عامل تلگرام، پاول دروف در رابطه با انتشار جدیدترین آپدیت تلگرام از قابلیت‌های نسخه جدید و اضافه شدن زبان فارسی در تلگرام در آینده‌ای نزدیک خبر داده

مدیر عامل تلگرام، پاول دروف در رابطه با انتشار جدیدترین آپدیت تلگرام از قابلیت‌های نسخه جدید و اضافه شدن زبان فارسی در تلگرام در آینده‌ای نزدیک خبر داده است. به گزارش خبر راست، پاول دروف، مدیر عامل تلگرام،  در رابطه با انتشار جدیدترین آپدیت پیام رسان تلگرام از قابلیت‌ها و اضافه شدن زبان فارسی در […]

مدیر عامل تلگرام، پاول دروف در رابطه با انتشار جدیدترین آپدیت تلگرام از قابلیت‌های نسخه جدید و اضافه شدن زبان فارسی در تلگرام در آینده‌ای نزدیک خبر داده است.

به گزارش خبر راست، پاول دروف، مدیر عامل تلگرام،  در رابطه با انتشار جدیدترین آپدیت پیام رسان تلگرام از قابلیت‌ها و اضافه شدن زبان فارسی در تلگرام در آینده‌ای نزدیک خبر داده است.

در نسخه ۴٫۴ تلگرام هم اکنون می‌توانید موقعیت مکانی خود را به صورت زنده و برای مدت زمان‌های ۱۵ دقیقه، ۱ و ۸ ساعت  به اشتراک بگذارید.

در مدیا پلیر تلگرام به منظور ارتقا رابط کاربری تغییراتی ایجاد شده و تجربه استفاده از تلگرام برای پخش موزیک را بهتر کرده است. همچنین در آپدیت ۴٫۴ تلگرام تشخیص مدیران از طریق نشانه ویژه ادمین آسان‌تر شده است.

دانلود نسخه جدید تلگرام


شماره خبر 11056 - 2017/10/17
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com