بدون دیدگاه
2017/10/12 - 13:04

استاندار گیلان در دیدار با مدیرعامل راه آهن آذربایجان:

خط آهن آستارا-آستارا زمینه‌ساز تقویت روابط دو کشور است

مصطفی سالاری عصر امروز در دیدار با مدیرعامل راه آهن کشور جمهوری آذربایجان در پل مشترک خط آهن آستارا-آستارا اظهار داشت: دولت جمهوری آذربایجان ارتباط

استاندار گیلان گفت: اتصال خط آهن آستارای ایران و آستارای جمهوری آذربایجان زمینه‌ساز تقویت روابط دو کشور است. به گزارش خبر راست، مصطفی سالاری عصر امروز در دیدار با مدیرعامل راه آهن کشور جمهوری آذربایجان در پل مشترک خط آهن آستارا-آستارا اظهار داشت: دولت جمهوری آذربایجان ارتباط بسیار خوبی را در حوزه اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران […]

استاندار گیلان گفت: اتصال خط آهن آستارای ایران و آستارای جمهوری آذربایجان زمینه‌ساز تقویت روابط دو کشور است.

به گزارش خبر راست، مصطفی سالاری عصر امروز در دیدار با مدیرعامل راه آهن کشور جمهوری آذربایجان در پل مشترک خط آهن آستارا-آستارا اظهار داشت: دولت جمهوری آذربایجان ارتباط بسیار خوبی را در حوزه اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران دارد و امیدواریم این مناسبات روز به روز افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به پروژه خط آهن آستارا آستارا و لزوم تسریع در اتمام ریل‌گذاری و ایجاد بارانداز در داخل کشور افزود: اتصال خط آهن آستارا آستارا موجبات توسعه اقتصادی دو کشور را فراهم آورده و زمینه گسترش و افزایش ترافیک کالا را به‌دنبال خواهد داشت.

سالاری با بیان اینکه با اتصال خط آهن استارای ایران و آستارا جمهوری آذربایجان هزینه حمل کالا نیز کاهش خواهد داشت تصریح کرد: در ادامه این مسیر مهم و حساس که به رشت متصل می‌شود با قدرت و با تمام توان وارد می‌شویم تا هر چه سریعتر این مسیر حیاتی، عملیاتی شده و به اتمام برسد.

استاندار گیلان با بیان اینکه با اتصال خط آهن آستارا آستارا ارتباط با خلیج فارس و دریای خزر تسریع پیدا می کند خاطر نشان کرد: در این راستا توافقاتی با دولت جمهوری آذربایجان در خصوص تامین مالی صورت گرفته که امیدواریم هر چه سریعتر به نتیجه برسیم.

نماینده عالی دولت در استان گیلان اظهار داشت: در این راستا با کمک دولت و مصوبه شورای اقتصاد و تصویب نهایی و توافقات صورت گرفته به‌صورت رسمی تسریع در عملیات خط آهن آستارا به رشت آغاز می‌شود.


شماره خبر 10771 - 2017/10/12
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com