بدون دیدگاه
2017/09/24 - 12:30

طارمی:

الهلال را طوری می‌بریم که شادی کردن یادشان برود/ ۲ سال سربازی بودم ۴ ماه محرومیت که چیزی نیست

مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین پرسپولیس درباره محرومیتش، اظهار کرد: خبری نیست. ان‌شاء‌الله می‌رویم و الهلال را می‌بریم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید برایش موفقیت پرسپولیس خیلی مهم است. به‌ گزارش ‌خبر راست، مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین پرسپولیس درباره محرومیتش، اظهار کرد: خبری نیست. ان‌شاء‌الله می‌رویم و الهلال را می‌بریم. ان‌شاء‌الله الهلال را ببریم و به فینال برویم چه من باشم و چه نباشم باید این اتفاق رخ […]

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید برایش موفقیت پرسپولیس خیلی مهم است.

به‌ گزارش ‌خبر راست، مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین پرسپولیس درباره محرومیتش، اظهار کرد: خبری نیست. ان‌شاء‌الله می‌رویم و الهلال را می‌بریم. ان‌شاء‌الله الهلال را ببریم و به فینال برویم چه من باشم و چه نباشم باید این اتفاق رخ دهد. ۱۰۰ درصد حکمتی برای این محرومیت بوده است. در نهایت در بهمن ماه می‌توانم دوباره بازی کنم. بازیکنان ما همه سر حال هستند و ان‌شاء‌الله می‌رویم الهلال را شکست می‌دهیم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: تیم ما روحیه خوبی دارد و با توجه به این که هوا شرایط بهتری پیدا کرده است خودمان را آماده بازی می‌کنیم. امسال هم آقای گلی را می‌گیرم. برای من مهم این است که پرسپولیس نتیجه‌ بگیرد و فکر می‌کنم که در نیم فصل دوم نهایتا در سه یا چهار بازی حضور نداشته باشم. جایگزینان خوبی مثل منشا و علیپور را داریم و حتی وحید امیری هم می‌تواند در پستم بازی کند.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس ادامه‌ داد: در دیدار برگشتمان مقابل الهلال در مرحله گروهی برگزار شد باید آنها را شکست می‌دادیم. حتی خودشان هم به این موضوع اذعان‌ داشتند اما در بازی اول همه چیز ۵۰ – ۵۰ بود. تیم ما هم بعد از سه سال به آسیا آمده بود و بازی اول برابر الهلال انجام می‌داد اما خدا را شکر از گروه بالا آمدیم و در حال‌ حاضر در بین چهار تیم قرار داریم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: درست است که آنها الهلال هستند اما ما هم پرسپولیس هستیم. می‌رویم و می‌بریم‌شان تا شادی کردن یادشان برود. در ابوظبی هواداران زیادی داریم که من واقعا از این موضوع تعجب  کردم. قاعدتا در بازی مقابل الهلال مثل ورزشگاه آزادی، ورزشگاه پر از تماشاگر می‌شود.


شماره خبر 10315 - 2017/09/24
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com