بدون دیدگاه
2017/09/23 - 20:51

حضور شهردار منطقه دو در اولین روز سال تحصیلی ۹۶ در دبیرستان دخترانه توحید

شهردار منطقه دو با حضور در دبیرستان دخترانه توحید سال تحصیلی 96 و آغاز فعالیت مجدد مدارس را به دانش آموزان، مدیران و مربیان این دبیرستان تبریک گفت.

مرتضی عاطفی مدیر منطقه دو شهرداری به اتفاق تنی چند از مسؤولان منطقه، با حضور در دبیرستان دخترانه توحید سال تحصیلی ۹۶ و آغاز فعالیت مجدد مدارس را به دانش آموزان، مدیران و مربیان این دبیرستان تبریک گفت. به گزارش خبر راست، مرتضی عاطفی در این دیدار ضمن اشاره به فرا رسیدن ایام محرم و […]

مرتضی عاطفی مدیر منطقه دو شهرداری به اتفاق تنی چند از مسؤولان منطقه، با حضور در دبیرستان دخترانه توحید سال تحصیلی ۹۶ و آغاز فعالیت مجدد مدارس را به دانش آموزان، مدیران و مربیان این دبیرستان تبریک گفت.

به گزارش خبر راست، مرتضی عاطفی در این دیدار ضمن اشاره به فرا رسیدن ایام محرم و تلاقی این دهه با بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس، ضمن یادآوری رشادتها و پاسداری رزمندگان از مرزها و خاک کشور و تلاش برای بهره گیری از پیام و اهداف قیام حضرت اباعبدالله، آرامش و امنیت کشور را مرهون فداکاری شهدا و رزمندگان برشمرد و ابراز امیدواری نمود در امنیت و آرامش کنونی کشور که در میان بحران های منطقه و خاورمیانه ستودنی است، تمامی دانش آموزان به عنوان آینده سازان این مرز و بوم برای اعتلا و پیشرفت روزافزون کشور کوشا باشند.

در خاتمه ان دیدار نیز مدیران مدرسه توحید ضمن تقدیر و تشکر از مدیر منطقه دو شهرداری و هیأت همراه، برای ایشان در خدمت رسانی به شهروندان موفقیت و بهروزی آرزو نمودند.


شماره خبر 10265 - 2017/09/23
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com