بدون دیدگاه
2017/09/20 - 11:48

عاقبت مرد خمامی که به بهانه حفر چاه فاضلاب با دستگاه بیل مکانیکی در خانه‌اش دنبال گنج بود

حفاری غیرمجاز فردی در منزل مسکونی خود به بهانه حفر چاه فاضلاب با دستگاه بیل مکانیکی ، ضابطین یگان حفاظت شهرستان رشت بلافاصله به صحنه وقوع جرم اعزام

مجرمانی که اقدام به حفاری غیرمجاز به‌قصد تحصیل اشیا عتیقه در بخش خمام شهرستان رشت نمودند،به همت نیروهای پایگاه حفاظتی میراث فرهنگی این شهرستان دستگیر شدند. به گزارش خبر راست، روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع‌دستی و گردشگری گیلان؛بر اساس گزارش‌های مردمی مبنی بر حفاری غیرمجاز فردی در منزل مسکونی خود به بهانه حفر چاه […]

مجرمانی که اقدام به حفاری غیرمجاز به‌قصد تحصیل اشیا عتیقه در بخش خمام شهرستان رشت نمودند،به همت نیروهای پایگاه حفاظتی میراث فرهنگی این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش خبر راست، روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع‌دستی و گردشگری گیلان؛بر اساس گزارش‌های مردمی مبنی بر حفاری غیرمجاز فردی در منزل مسکونی خود به بهانه حفر چاه فاضلاب با دستگاه بیل مکانیکی ، ضابطین یگان حفاظت شهرستان رشت بلافاصله به صحنه وقوع جرم اعزام شدند.

در جریان اجرای این عملیات و بررسی صحنه جرم در حضور مالک،بقایای یک مورد حفاری به طول۶متر در محوطه پشتی مورد مشاهده قرار گرفت و صاحب‌ملک که در سنوات گذشته به جرم حفاری غیرمجاز سابقه کیفری داشت،در بازجویی‌های اولیه به بزه انتسابی اعتراف نمود.

با توجه به محرز بودن جرم این فرد،مجرم برای تشکیل پرونده قضایی و رسیدگی‌های بعدی به مرجع قضایی شهرستان رشت ارجاع داده شد.


شماره خبر 10094 - 2017/09/20
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com