10 اسفند 1402

مشکلات مالی مرا از تمرین تیم ملی دور کرد/ قهر نکردم که ناز مرا بکشند

به گزارش خبرراست، لیست نفرات تیم ملی وزنه‌برداری برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی ترکمنستان برگزار می‌شود، اعلام شد و نام سهراب مرادی ، وزنه‌بردار اصفهانی که در سال گذشته موفق به کسب مدال طلای المپیک شد، در آن دیده می‌شود.

این در حالی است که مرادی چند وقتی است در اردو‌های تیم ملی شرکت نمی‌کند و در صورت عدم حضور در اردوی بعدی، از تیم ملی برای شرکت در این مسابقات خط می‌خورد.

در همین راستا سهراب مرادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: به سبب مسائل و مشکلات مالی در اردوی تیم ملی شرکت نکردم، ورزشکاری که مدال المپیک دارد، زمانی که برای مسابقه دیگری آماده می‌شود باید شرایط طوری برای او مهیا باشد که بتواند به درستی تمرین کند.

وی ادامه داد: هیأت وزنه‌برداری اصفهان که هیچ اقدامی انجام نمی‌دهد، در اصفهان به این اتفاقات اهمیت نمی‌دهند و از سوی مسوؤلان اقدامی صورت نمی‌پذیرد.

وزنه‌بردار اصفهانی تیم ملی افزود: من قهر نکردم که ناز مرا بکشند، اگر شرایط این‌گونه باشد نتیجه گرفتن در مسابقات سخت می‌شود، انتظارات از قهرمان المپیک بالا است و اگر نتیجه‌ای گرفته نشود، همه تقصیر‌ها بر گردن من می‌افتد و کسی به شرایط اردویی قبل از مسابقات توجه نمی‌کند.

مرادی خاطر‌نشان کرد: من امیدوار هستم از سوی فدراسیون کاری در جهت رفع این مشکل انجام شود و بتوانم به اردوی تیم ملی بازگردم و برای کشور عزیزم افتخار‌آفرینی کنم و دل مردم را شاد کنم.

فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *